Kurzové sázení online, tipování po internetu

Rád si vsadím občas na hokej či na fotbal. Nemůžu však snést ty přeplněné sběrny plné stupidů a očumování tabulí.

Říkal jsem si, že to snad ani není možné, že to nejde přes internet. Pravda, můžeme si zařídit sázení přes telefon, ale to taky není ono. Pak jsem se to někde dočetl. Ono je to totiž u nás zakázané.

OK, řekl jsem si. Internet není jenom u nás. A vida! Ve Velké Británii to legální je a navíc se tam dá sázet v korunách a prostředí je česky. No jasně. Tam mají kapitalismus a daní se neštítí.


Zkusil jsem tedy SPORTINGBET.Ti nabízí za první vklad v hodnotě 500 Kč ještě jednou tolik zdarma. Takže na pětikilo už se dá celkem slušně investovat. Výhoda je, že už za dvacku, se dá vsadit na obrovský kurs pomocí kombinátora, minimální sázka totiž není omezena na každou sázku zvlášť, ale na celý tiket.


Co se mi však moc líbilo byl EXPEKT


Tam mají při prvním vkladu 100% zdarma až do výše 1400 Kč a hlavně velmi přehledné prostředí, ve kterém se hned člověk vyzná. Kursy mají taky dost dobré, když srovnám s konkurencí, dá se najít nejvyšší nabídka. Také jsem velmi ocenil možnost kliknout na zápas, který se bude hrát a v tabulce hned vidím, jak si týmy aktuálně vedou a všechny zápasy, které spolu kdy odehrály. Minimální sázka je ovšem 5 Kč, to znamená, že když vsadím patent na 3 zápasy, tak minimální sázka už je 35 Kč (u SportingBet pořád 20).


Nově u nás funguje BETWAY

Ti nabízí vysoké kursy a vstupní bonus 100%. To znamená, že pošlu tisícovku a mám tam tisícovky dvě. Podotýkám, že jenom napoprvé. Prostředí mají plně české, intuitivní a přehledné. Řekl bych, že z těch jmenovaných bych je klidně označil za nejlepší.


Nejzajímavější na všech kancelářích je, že se sází bez manipulačního poplatku, to znamená, že i sázka na jeden zápas s malým kursem má smysl. Nevýhoda je, že výhru nemám na druhý den v kapse, ale na svém účtu, takže ztrácí konkrétní podobu peněz a láká vsadit znovu a více. S tím se ale musí poprat každý sám.

V příštím článku se dočtete, kterak Hampejz a ZVL sázeli po internetu.

Napsal uživatel zvl dne Po, 19.09.2005 - 08:48

Comments

Asi není co namítat. Výhra určitě vždy a každého potěší. Sázka sama či obecně hra pak činí z obyčejných dnů taková permanentní dobrodružství. Navíc předpokládá štestí a sama jeho existenci (tak esenciální to prvek vezdejšího bytí) záhy samovolně dokazuje. Předpokládá také filipa, a toho zase dále cvičí, načež je také vhodným doplňkem monologů výplat či kapesných škudlivě vynucených u manželek. Odkazuji na Michala Horáčka - www.michalhoracek.cz -, autoritu sázkaření. Závěrem už jen podotýkám, že rozdíl mezi automatem a sázkou zeje propastí. A to je moc dobře. Už jenom proto, že blikající stroje kdekoho vábí. Že jo, Vaďuro?!

No ale Lipánku, má vášeň pro vházení dvoukorun a vybírání pětikorun je stejnou minulostí jako tvá kudrnatá hříva. Sázky na sport jsou dobré, protože je to vlastně jediný důvod, proč ten sport sledovat nebo se o něj alespoň zajímat. To mi třeba dříve nebylo jasné.

1. Šak taky říkám, že dobře děláš. 2. Včera večer jsem opět běžel poblíž té tvé ostrožskonovoveské továrny a trochu mě z její obrovitosti zamrazilo. Doufám, že tam nevyrábíte žádné nebezpečné věci! (Třeba tanky, granáty nebo výherní automaty.)

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Refundo.cz