Kulinářský večírek I.

Hampejz, Lucka a Martin si dovolují pozvat ctěné čtenářstvo Mani na kulinářský večírek na dané téma...

Téma: Návrat ke kořenům aneb vaříme podle paní Magdaleny Dobromily Retigové - Staročeská kuchyně.

Termín: pátek 24. 3. 2006, Valachův žleb Zlín, třetí barák od konečné z kopca důle, od 18:00

Program: Přivezte nějaké to jídelko, mňamku, nápoj či cokoliv jiného osobně vyrobeného dle receptu výše jmenované paní. Hampejz nabízá svoju poměrně dobře vybavenou kuchyň k vaření, pečení... Pak to spolem všeci pěkně sežerem.

Ve 22.00 bude přednáška p. Hampejza na téma Hygiena v domácnosti, aneb převychovej si manželku k obrazu svému dříve, než ti zkazí syna. Poté volná a neřízená diskuze na dané téma.

Co a jak: Vemte nějaké pití, ať nás to nestojí majlant a neokrádáme Martina na plénkách, taky vemte to co chcete klohnit či u nás doklohnmit, základní suroviny mám, koření taky, speciální ingredience typu rak, tetřev, želva a podobně si doneste sami, tak jako čerstvou zeleninu. Neopomeňte sa aj slušně a tematicky obléknout.

Vemte si spacáky, nabízáme 3 postele a 2 nafukovací karimatky, zbytek přespíte na zemi. Když sa nás do bývalého 1+1 vlezlo 23 aj s těhulama a děckama, teď máme 3+1 a dobrých lidí sa dycky vejde... Čili dojděte kdo máte chuť, osobně nikoho nezveme, až na pár výjimek, které podezřívám, že neumí číst. Pozvánka je totok co včíl čtete.

Tož sa těšíme a předběžnou účast potvrďte v komentářoch.

Napsal uživatel Hampejz dne Po, 20.03.2006 - 13:52

Comments

Z Vaďurovic rodiny jakožto jediný opravdový jedlík dorazím já. Už se těším, jak si nacpu teřich a spokojeně usnu s Martinem v postýlce. Vaúúú!!!

Bohužel budu pryč (u Klausů na buchetce), takže jen zdravím. Ale musím dodat, že kuchařští mistři se sejdou toho večera u skutečného velmistra! Namátkou připomínám: dort z mých třicetin, masový závitek z prvního (nezdařeného) měření Mpebova jevu... Přeji všem dobrou chuť! Závěrem Michalovi navrhuji, ať zvažuje, zda si nechce jednou otevřít vlastní restauraci.

u dortu nutno přiznat zasluhy BBcku! Uzij si buchetky, o restauraci zatim nepremyslam, ale o tom, ze bych si dalkove strihnul obor kuchar, o tom vazno dumam!

pravděpodobně dorazíme do toho vašeho žlebu jako přespolní delegace.Jen se chci zeptat,že pokud vezmeme v úvahu naše kuchařský schopnosti,jestli bychom nemohli působit jako odborní degustátoři.Samozřejmě pokud budete naléhat můžeme předvést naše vrcholné číslo - buďto grilované kuře od Myší díry nebo pravou brněnskou pizzu od Kalvodů.

zadani je jasne a proste vam uhnout nemozu, bud navarte a nebo sedte doma! nemusi to byt nic velkeho a narocneho, zamyslete se nad nejakym vtipnym predkrmem ci dokrmem, chytremu napovez - soucasti hostiny jsou i aperitivy a degustativy :-) A uz se na Vas moc tesime, cili plati varianta, ze s tim poperete.

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Refundo.cz