Kterak TAP přeplaval Štěrk

Už tady padlo plno husarských kousků. Vždycky je mají na kontě ostřílení Ironmanové, skialpinisté a bohatýrští pivapijci. Tak i já přidám svou trochu do mlýna, povím příběh, kde hlavní úlohu sehrál Toník Plaček.

Bylo nebylo. Sraz v 17:10 v Ostrožské Nové Vsi u sklenky Rychtáře. Včas se dostavili zvl, JaVa, Tap a David z juda. Pozdě přijel Martin z juda, ale jenom o chvilku.

Piva byly v plánu dvě, ale fakt sedly. Dusno bylo nehorázné a Rychtář šimral krční lalůček málem eroticky. Není se tedy čemu divit, že pánové žahli čtyři a ještě pomrkávali na Javu, jestli bude páté.

Páté nebylo a tak se nasedlo na kola a jelo se do Chylic na těžebák. Voda byla teplá jako chcánky (doslova) a nálada rozverná.

Domluvili jsme se, že tři lidi poplavou na ostrůvek a zbylí dva zakoupí u Kočky několik chlazených lahvoňů pro pobavení. Než jsme určili kdo poplave a kdo nakupuje, viděli jsme s Matrinem jenom tři hlavy vzdalující se v odlesku večerního slunce.

Zamkli jsme tedy nepotřebná kola, nasedli na svá a s batohama na zádech odjeli pro proviant. Pro jistotu jsme jich vzali deset, abychom se pak nemuseli zbytečně vracet.

Když jsme se ocitli zase u břehu, divili jsme se, že se přibližují hlavy jenom dvě. Počkali jsme si tedy na vysvětlení.

JaVa už z dálky volala, ať vymotnujeme honem duši z kola, že Toník se topí a asi se aj brzo utopí. Namítal jsem, že pokud chci vytáhnout duši, musím ji nejdřív vypustit, ale že nemám pumpičku a tak by mu byla asi k ničemu. Nehledě na časovou ztrátu a ať si dá raději pivo.

Pak jsem to ale nevydržel, neboť Toník je můj kamarád a co nejrychleji jsem ploval směrem k neštěstí. Uvažoval jsem, že by ten Ironman nemusel být až tak nereálný, i když plavu prsa a hlavu nad vodou. Celkem mě to i bavilo. Představoval jsem si, jak bych pak skočil na kolo a odjel, jako GuRu.

Toníka jsem našel šlapat vodu objímajíce nafukovací polštářek. Nechtěl mi jej ukázat, neboť se obával, že se utopí. Tak jsme pomalinku kopali do vody a dostali se zpátky ke břehu.

A co se teda stalo?
Java říkala, že když se blížili k ostrůvku, stála na jeho břehu excelentní ukázková blondýnka v rouše Evině a smývala vodou něco z rukou. Bylo jí divné, že kluci bez známky pobavení řežou svá tempa dál, ale pak si uvědomila, že jsou oba silně krátkozrací.

Když už byli opravdu hodně blízko a narušovali diskrétní zónu, vylezl na scénu ještě Adam nabušený steriodem a vrhal přísné pohledy. Tehdy JaVa klukům prozradila, kdo že to na břehu pobíhá a doporučila otočku o 180.

David souhlasil, ale Tap návrh rezolutně odmítl. Prý už teď nemůže a pouze silou vůle se snad dostane k ostrůvku. O absolvování stejné cesty bez odpočinku nemůže být ani řeč. Ti dva se teda otočili a Toník vylezl na břehu.

Slušně a zdvořile vysvětlil oběma nudistům co že ho za něma přivádí a ti plni pochopení mu půjčili nafukovací polštářek a vypoklonkovali jej zase zpátky do vody.

Na břehu jsme se celé příhodě všichni od srdce zasmáli, dopili lahvoňky, nasedli na kola a vydali se směr Kočka. Domluvili jsme se, že na druhý den si tam zajedeme znova, ale pro piva bude chodit Toník.

Napsal uživatel zvl dne St, 14.07.2010 - 15:39

Mohlo by ťa zajímat

Comments

No bylo to daleko poetičtější. Musím říct, že jsem se cestou pro záchranu také málem utopila, jak jsem se musela chechtat pří pohledu zpět... výstavní slečna se svým borcem... nazí, chytající bronz... a o 5 m dál za keříkem Toník, čekající na záchra

Chylický štěrk je proklatě hluboký. Někde až 30 m. Na dně číhají draví sumci. Voda je tam studená 4 C. V dnešních horkách se to může zdát lákavé, ale je to mýlka. Smrt utonutím je vůbec nepříjemná. Jsem velice rád, že se tato konečná příhoda Toníkov

Jak praví pěkné slovácké přísloví - "Na dolním konci si prdneš, na horním sas posrál." Chápu, že je potřeba psat pěkné články na Maňu. A článek to pěkný je. Ale postava hlavního hrdiny je popsána ne příliš hrdinsky a místy až zesměšňujícně. Ve skute

ty taky mě napadlo, jestli si z tebe ten ZVL trochu nedělá prdel. Každopádně je to 450 m tam a 450 m zpátky, což je skoro kilometr, že, a taky 36 bazénů. Plaváno s erekcí - docela pěkný záhul.

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Refundo.cz