Král Miroslav vystavuje obrazy na Redutě

Slavný hradišťský bubeník Mirek Králů se vrátil z kláštera a přinesl s sebou umělecká díla nevyčíslitelné hodnoty. Ty bude vystavoval na Redutě a do toho bubnovat nejednu"Chvíli pro písničku".
Miroslav Král - obraz

Miroslav Král (1978) vyrůstal v Uh. Hradišti,kde žije a pracuje. Výstavní projekt připravoval celé 4 roky a nyní se jej rozhodl prezentovat veřejnosti.

Na tři desítky koláží z netradičních materiálů (např. cigaretových krabiček) budou v Redutě k vidění od 24. 10. do 26. 11. 2018 a vernisáž se uskuteční ve středu 24. 10. v 17 hodin

Tolik z oficiálních zdrojů. http://www.kkuh.cz/cz/akce-miroslav-kral-kolaze-76 

Sluší se doplnit, že na vernisáži odehraje svou premiéru legendární skupina Žiar nad Hronom, ve které již zmíněný multiumělec bubnuje.

Rozhodně si tuto akci nenechte ujít. Všechny lidi si budeme zapisovat a kdo tam nebude musí dát později fant. Rovněž dopředu hlásíme, že výstava bude prodejní, tak aby se nikdo nevymlouval, že si zrovna náhodou nevybral z bankomatu. 

Napsal uživatel zvl dne Po, 15.10.2018 - 15:49

Comments

Poznámka s vybíráním z bankomatu je pochopitelně žert. Částky v nichž se pohybuje hodnota Miroslavových děl většinou není možné platit v tomto státě hotovostně.

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Refundo.cz