König a Hron

Dvě osobnosti, které mají vždy co říct. (Nebo aspoň vždy co vysvětlovat...)

Ing. Dr. Hron, prorok aktuálního věku, zná pravý recepis na rodinné blaho.
Veškeré blaho totiž tvoří mrazák, co vrčí někde v domě.
Toto zařízení si Ing. Dr. Hron přál už od svých přátel jako svatební dárek.
My ostatní - nevědomí - fakt poznáváme až teď.

Ing. soudruh Martin König, dobrý komunista, erudovaný arabista a uznávaný pianista dosahuje dnešním dnem mety plnosti věku třiceti tří let. Je to velká událost pro celý pokrokový svět, s Tureckem v čele. Pozvaní V.I.P. hosté s jubilantem přátelsky posedí dnes od poledne až do noci v restauraci Na rudém ve Starém Městě. Z gratulantů jmenujme alespoň Vasila Mohoritu z Prahy a Wabiho Daňka ze Zlína.

Aby nedocházelo ke zmatkům, považuji za svou povinnost zde připomenout, že Ing. Martin Knötig, pracovník detoxikačního oddělení psychiatrické léčebny v ukrajinském Užhorodě, oslavil své narozeniny již včera, stejně jako smuteční tryzna za zemřelého Ing. Martina Köninga, úvěrového podvodníka z Bylnice, se bude konat až zítra, a sice v reprezentačních prostorách Archeoskanzenu u obce Modré. Zdůrazňuji, že Ing. Martin König, Ing. Martin Knötig i Ing. Martin Köning jsou zcela odlišné osoby, tak v tom nikdo prosím vás nedělejme bordel.

V zápětí po Martinu Königovi přichází (dne 19.1.) na pořad Ing. Zdenik Vaňura, hazardní hráč z obce Míkovice, co zbohatl na prohibici a úrocích z nesplacených dluhů.

A to pořád není všechno, leden a únor jsou každoročně drsné měsíce, že jo, pane Babinský?!

Galerie
Napsal uživatel Lipan dne Po, 07.01.2008 - 11:44

Comments

Ve vaší rodině se to zimákama taky jenom hemží, Lipánku, tož všecko nejlepší. A jelikož mě Kö odsoudilo k smrti v poslední den mého třiatřicátého věku, prohlašuji, že narozky slavit nebudu!

Milý Vaďuro, zima se fakt hemží. Narozky má leckdo, například i velký člověk Michal Hampala. Pokud ti smrtku objednal Kö, stačí případnou akci utajit před Kö, a ani smrtka se to nedozví. Nelze ale vyloučit, že si pak chytne jiné maso. Třeba právě to hampalí...

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Refundo.cz