Kill Bill 1 - Kill Bill 2 (+ titulky)

Recenze veleúspěšné bilogie Kill Bill pohledem průměrného diváka. Titulky Kill Bill 2 ke stažení.

Je to pecka. Kde byste viděli takové věci, jako v KillBillovi? Kdo z vás by nefandil kosooké mafiánce s hlavou hlavouna jednoho klanu v ruce, koho nefascinuje koule na řetězu kroužící kolem hlavy školačky ve stejnokroji? Jak vzrušující je holka na motorce pronásledující jinou kočičku v parádní limuzíně?

Když jsem to viděl poprvé, udělalo to švic švic a všichni leželi na zemi. Pustil jsem si to teda zpomaleně a ona je opravdu všechny bodla. To mě teda dost jako vzalo.

Psát o kapele 5,6,7,8's je jako povídat eskymákovi o velbloudech. Kdo neviděl, nemá šanci.

Zásadní sdělení celého filmu je patrně to, že kulka nic neřeší a pokud nemáš meč od Hatori Hanso, nemůžeš se nikoho zbavit.

Druhý díl mě ze začátku lehce zklamal. Pak jsem si ale otevřel další dvanáctečku a vše se vrátilo do normálu. Co se mi jako dost líbilo, jak ta jednooká přišla o oko, to se fakt povedlo.

Celkové hodnocení je myslím tak ******* , Tarantino je fakt magor a já ho žeru.

Jo a tady jsou ty slíbené titulky k filmu Kill Bill 2. Pokud by snad někoho neuspokojily, mrkněte se ještě do komentářů pod článkem.

Galerie
Napsal uživatel zvl dne Čt, 29.04.2004 - 23:18

Comments

Autor by se jako filmový kritik asi neuživil. Kdyby všichni diváci měli tak nízké nároky jako on, mohli by kasovní trháky točit i učitelé tělocviku nebo paní ze školní jídelny. Musím však uznat, že jím vytvořené titulky jsou kongeniálním uměleckým artefaktem, který k postmodernímu vyznění filmu dodává zcela nové a nečekané surreálné konotace. Nezbývá než se zeptat, který ze svých oblíbených jedů při jejich tvorbě používal.

Kritik musí vždycky dát najevo, že on by to natočil líp. To je jakkdyby sis myslel, že sex je jenom líbání.

Titulky prohanět Translatorem to je teda odvaha. Ale zase jsem se docela zasmal............

tak by mě zajímalo,kdo psal tu recenzi...to musí bejt docela filmový ignorant,že je nadšenej jenom z nějaký podělaný akce...tarantino natočil naschvál takovej krvavej a dějem jednoduchej film,aby upozornil na násilí,které je tolerované v televizi a pokud někdo řekne,že je z něho nadšenej,tak ano,ale to co píše autor,tak to je no comment...a druhej díl ho zklamal,se ani nedivím,protože 2. díl je už typicky TARANTINO...a ten kdo je z něho zklamanej,tak uvízl někdo u terminátora 1...majkl

Měl jsem možnost sledovat ZeVLaka při promítání "1" a byl to zážitek. Jsem si jist, že plně chápe Tarantinovo poselství.
Ale jak víš Majkle, co chtěl Tarantino říct? Vy jste o tom mluvili?

Vidím, že Majkl našeho ZVL krásně odhadl. Jen pro úplnost bych dodal, že jinak je ZVLova nejoblíbenější postava medvídek Pů a vůbec je to takový roztomilý dement.

To je opravdu magor, řečeno jeho slovy, učiněn magor nalézti zde!

ses debil pane autore, takova drzost publikovat titulky prohnane translatorem!!!

Ježiš ty titulky prohnaný translatorem jsou fakt síla! Nemůžete tady publikovat radší anglické titulky? Tomu bych rozumněl líp.....

Typickej příklad toho jak člověku kurevsky zkazit den. Ty vole já se tak těšil že to konečně skouknu a hovno. Po dvou minutách sem to musel vypnout protože se mi chtělo blít, takovýhle kurvení filmu fakt nechápu. Já vim sice darovanýmu koni..., ale než takovýhle titulky to rači žádný.
Tohle mě dostalo na kolena: Bill, it's your baby - Bill, je vaše nápoje... :-)))))))
No nic počkám si.......

No nejdřív jsem chtěl hrozně někomu říct jaký je to prase že publikuje tyhlety tytulky,ale když jsem sy přečetl poslední příspěvek tak sem se tak zamál že jsem málem spadl ze židle.
Jinak plně souhlasím s posledním příspěvkem. Čuuuuuuuuus

ty tvoje titulky na Kill Bill jsou pěkně na hovno. Jak můžeš takovej hnus dát na net?

4 pampelisak & wizard: Díky moc klucí, tak sme se přece dočkali. Zkoušel sem jenom začátek ale vypadá to že je to dobře odvedená práce. Fakt máte muj obrovsej dík.

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Refundo.cz