Jak zme nebyli podpořit Debustról

Debustról jsem podpořit nebyl, jelikož mě nějak všechno v poslední době sere, zvláště pak Paroubkova chlupatá bradavice, třešničkosocaní guláš, úchylný motýlek doktora Ratha, nedostatek spánku, nedostatek času, drahé cigarety, vzdálenost mezi Prahou a Hradištěm, ségra, druhá ségra, písničky v rádiu, ženatí kamarádi, fronty v hypemarketech, davy lidí a že nemůžu moc pít. Pak mě ještě štve….ale to snad jindy.

Dle mého názoru od vynálezu hospody vědci už nic pořádného nevymysleli. Proč neexistuje nevyhasínající cigareta či nikdy nevysychající půllitr lahodného piva či nikdy nekončící chuť na všechny možné neřesti? Asi proto, že bychom jako živočišný druh brzy vymřeli.

Před týdnem jsem psal Johnu Lenonovi. Ptal jsem se ho co si myslí o tajemných žábách na Galapázích. Nic mi neodepsal, asi nemá čas.

Volala mi maminka byla zvědavá co je nového ve škole. Řekl jsem ji, že nevím, jelikož už šest let žádnou školu nenavštěvuji. Byla velmi překvapená a pak mi sdělila, že si mě asi spletla s mým bratrem.

Bratra mám rád, je to génius lenosti. Soustavně se soustředí na to jak nic nedělat a mít z toho co největší užitek. Například mi prodal napodobeninu fotoaparátu, pak mi ji ukradl a prodal ji do bazaru. Tomu říkám kulišárna.

Co se týče kulišáren, vzpomínám si jak jednou Babinský rozbíjel na smetišti vše co mu přišlo pod ruku, měl tam sebou holku, kteráž ho obdivně sledovala. Pak ji řekl: „Pokud jsi fakt správná rozbiješ tuhle flašku o autovrak.“ Dívce se moc nechtělo, ale Babby trval na svém. Když se napřáhla, že ji teda hodí, šel zrovna kolem hlouček turistů. Tu Babb zvolal: „No pustíš tu flašku holko nešťastná! Já když se chvilku nedívám……“

Dívání je důležité, zvláště pak vidět věci správně. Jel jsem po dálnici a viděl jsem námrazu, bylo očividné, že na ní uklouznu a ono se to fakt stalo. Od té doby se pokládám za jasnovidce.

Vidím, že brzy budou vánoce, svátek, který má každý rád, hlavně Jarek. Ten vždy vaří rybí polévku a míchá ji obráceným křížem. Taky už nemohu dospat. Pod stromečkem budou na mě číhat asi ponožky a starý telefonní seznam. To bude počteníčko…..

Dobré počteníčko je na serveru www.billdobbins.com . Svalnatá žena je pěkná věc- může za vás zdvíhat břemena, opravovat auto, kopat studny , pak vás ještě opilého odnese z hospody domů a uloží vás na lůžko- to je varianta hodné svalnaté ženy. Zlá svalnatá žena by vám dala asi pěknou nakladačku, takže se raději spokojím s těmi na obrázcích.

Když jsem zavadil o to pití- v poslední době se nemám čas pořádně zschlastat. Naposled jsem se opil na chatě, byla jsem zmaštěný tak, že jsem usnul z hlavou v troubě, od té doby mám rozžhavený mozek. Chatu mám vůbec moc rád, zvláště v zimě. Dojedu vždy v pátek v noci a zatápím v kamnech. Abych nezmrznul, musím do toho hodně pít kořalku. Vzpomínám na staré časy a je mi dobře,pak sním tak dva steaky a usnu spánkem alkoholickým.

Spánek je dobrá věc. Člověk si odpočine a má občas sny. Nejlepší jsou ty erotické, pak mám rád ještě eroticko-dobrodružné a dobrodružně-erotické. Pak přijde probuzení a zas ten den….Čím jsem starší tím méně zažívám legrace, jelikož na legru už nejsou lidi- buď se to poženilo či zahledělo do sebe či všechno dohromady a mladší lidé spíš fetují a poslouchají HIP-HOP. Tož aspoň že zůstali ty vzpomínky, které se časem trapností rozpadnou a zbude jen velká prázdnota.

Napsal uživatel xxw dne Čt, 01.12.2005 - 15:22

Comments

Checheche, pěkné, ke konci trošku smutnější, ale tak to bývá. Zasmál jsem se (i u té vzpomínky na Babinského, čemuž jsem byl osobně přítomen) a odpouštím ti, že jsi nebyl na plese. Někdy se ukaž.

Náhodou se máš velice dobře. Co takové děcka v Africe nebo důchodci v Rusku ... a abys neřekl, že jen tak plácám, zvu tě do Míkovic na oběd a stakan kalvádosu. Stav se a zavolej dopředu.

Ty si Dadulo taková malá pičénka. Tvou jedinou překážkou k tomu, abys byl šťastný si ty.

Vánoce letos děláme při stromečku v domečku. Prej má být podle tradic u štědrovečerní večeře jeden bezdomovec, takže tě zveme. A ozvi se mi konečně na mejlu. Mám s tebou řeč.

Napsal jsi, Drahošu, moc pěkný článek a díky ti za něj. Pokud se dnes ocitneš v čertím pytli (je podvečer před sv. Mikulášem...), ustavičným přeříkáváním tohoto článku objeví se pak v tom pytli díra a ty vypadneš ven. Tím se zachráníš a budeš ještě mladší a krásnější, než jsi byl doposud. Kdyby čert (svině) ale měch do Vltavi vhodil a ty ses klesaje ke dnu - ba ještě hloub - počínal již báti, nepřeříkávej dále citáty ze svého příběhu, však vyčkej, až se potopíš až do metra, co pod Vltavou všudy vede, a pak plynně vyjdi v nejbližší stanici. Tam si vzpomeň na tyto mé rady a zavolej mi. Moc rád to zvednu a poděkuju ti znova za tvůj krásný článek. Loučím se zvoláním, že komunismus je svině!

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Refundo.cz