Jak si Fáfa zase nezamrdal

Jednou když Fáfa probudilvši tak , zjistilvši, že deset let už nešukalvši . Zatelefonoval kamarádům jakpak dlouho neprováděli kohabitaci například se psem?

Polovina kamarádů mu odpověděla, že naopak mají dost velké problémy jak se zbavovati zástupů epésních samiček. Dokonce jeden šílenec Fáfovi tvrdil, že roštěnky si vybírá na základě předložení komplexních zdravotních testů s důrazem na vyšetření chrupu. Doslova řekl: „Představ si situaci, kdy má kurva třeba kaz a mohla by mě třeba aj nakazit.“

Druhá polovina Fáfových kámošů na telefonu nebyla, nebo to zvedaly jejich manželky, které si vysloveně nepřáli, aby Fáfa jakýmkoliv způsobem zasahoval do rozvoje charakteru jejich manželů, potažmo dospívajících dorostenek.

Fáfa tudíž přesně nevěděl, jak by měl dále své počínání korigovati. Byl naprosto bezradný strkaje hlavu do mraveniště. Když tu přišla Myšlenka řkouce: „ Za pytel se zatahej, mezi mládež se vydej.“

Fáfa se svléknul do roucha Adamova, pozorujíce se v zrcadle, zda by ještě mohl nějaké to mrdivo zaujmout. Nakonec si stáhl pupek několika klínovými řemeny, na hlavu si dal paruku, na tlamu si nakreslil temperama ksicht, do trenek si narval starší podkolenky a vydal se na diskotéku.

V zábavním podniku „U šesti Šulínů“ to bylo celkem fajn. Fáfa se nejprve notně napil na kuráž a šel loudit tanec. Asi čtyřicátá šestá oslovená pionýrka se uvolila k ploužáku s Fáfou. Ten neváhal ani minutu a šáhl ji na piču, povídaje: „ Slečno pokud si chcete se mnou zamrdat, stačí nenápadně vrznout vaší protézou.“ Místo odpovědi se mu dostalo dobře mířenou dlažkou na zátylek.

Když se Fáfa probral z mrákot, zjistil, že vůbec neví kde je. Visel na nějakém stromu v lese pověšený za kule. Řval o pomoc, ale by mu to hovno platné, jelikož ten les byl Maďarský. Po několika dnech se mu šourek natáhl tak, že dosedl lehce na zem a mohl se vyprostit z tohoto sado-maso zajetí. Pak hodil pytel na záda a šel domů.

A jaké z toho plyne ponaučení?
„Lepší býti ženáčem, než-li starým pankáčem.“ 

Napsal uživatel xxw dne Út, 15.03.2005 - 10:53

Comments

Ty vole, to je nářez! Třikrát sem spadl pod stůl, a přivřel si prsty do notebooku! Oooooůůůůůů!!!

Diskutoval jsem na toto téma dlouhé hodiny se třemi odborníky. Domnívám se, že v té největší bolesti by si Fáfa měl dopřávat dávky morfia. Utiší ho a ztvární. Situace s větví v Maďarsku je právě ten případ. (O Maďarsko tu nakonec nejde, mohle se to stát i jinde.)

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Refundo.cz