Jak mě bečky odfůkly vyšeptaný mobil

Jeda od Vídňa s autem plných beček s žlutů a červenů kapalinů, sem mosel furt zastavovat, protože sa bečky pořád nafukovali jak Babiš před volbama. Když jsme s Jurů sundávali dekle, tož ňa jeden lištil do nosa tak prudko, že sem sa motál eště dvě hodiny a blbě sem viděl na pravé očisko, tož tak silno ta kapalina pracovala, skoro jak Babišův marketingový tým při zametání jeho lží a průserů pod koberec.

Výpary sa šířili po celém autě, aj přes poctivo zavřené dekle od bečisek, tak mocno, že sme si s Jurů přišli úplně ožralí a radši jsme jeli poliskama, aby nás nechytili ty kurvy žandářské, přičemž jsme sa v těch lániskách úplně ztratili, stejně jak Babiš ve svých veřejných lžách…..

Zmizeli jsme v rolách někde za Břeclavů a vynořili sa tak po pěti hodinách v Bzencu, u jednej hospody, kde sme sa mohli konečně najest. Hladoví jsme byli jak tá kurva Babišova po dotacách z EU…

Jak sme sa teda nafutrovali, tož jsme zase odfůkly bečky. Já jsem sa eště předehnůl, dotáhnul sem kurtny a vydali jsme sa do Hradišťa, zbavit sa teho alkoholového mraku, co nás furt obšťastňoval, tak jak Babiš obšťastňuje lidi na různých veřejných akcách, tím svojím odporným křiváckým ksichtem…..

Tož spokojeno najezený, veza sa v autě, sem ještě chtěl rozeslát SMSky ohledně vlastností tej andělskej kapaliny. Tož sem hmátnul do náprsní kapse pro svůj přenosný telefon, ale nic jsem v tej kapce nenahmatál….Tož sem sa prohmatal celý, pak sem prohmatal auto, Juru a nikde nic. Připadal jsem si jak ožungr, co naletěl Babišovým předvolebním tlachům. Naštěstí eště nejsu tak zblblý jak voličija Babiša, tož sem selsků úvahů došel na to, že ten Satanův aparát mosí být ve Bzenci v tej hospodě.

Tož sme otočili náš nafukovací povoz a jeli zpátky do Bzenca, sa po tém zařízení podívat. V hospodě ten stroj nikdo neviděl, tož to už sem si fakt nevěděl rady, stejně tak jak si neví rady Babiš, když sa zamotá do svých podvodů s dotacama. Nakonec ňa zaujala taká placka uprostřed parkovišťa. Vypadalo to jak přejété robotovi sračky….

Při bližšém obhledání těch sraček, ňa zaujalo známé logo NOKIA, a ňa došlo že toto eště před chvílů býval můj mobil.Tož jsem z tej sračky vypreparoval SIM kartu, zbytek sem naštvano zadupál do země, stejně tak jak zadupe Babiš každého kdo sa mu postaví do cesty a nasrano jsem odjél dom sa pořádně vyzuřit.

Ten zasrano-vytípaný mobil ňa totiž vyjél z tej kapse, jak sem poctivo dotahovál ty kurtny, tož a prej s poctivosťů nejdále dondeš....leda hovno, možná aj tři…….Akorát nevím jestli sem si tén pfoun rozesrál sám, nebo ho rozšmelcovala na sračku jiná mašina….

Naštěstí sem si vzpomenul že mám doma v záloze Androida. Tož sem doma doňho pichnul SIMku, zadál sem PIN. Z Androida sa zakouřilo, krátce zahrála dechovka a byl v prdeli, stejně jako naša republika pod vedením zloděja Babiša….Tož už kurva nevím, co si mám od téjto vyjebano-vymrdanej době vůbec myslet..To už sa fakt stihlo šecko omrdat a dojebat? Řekne mi to kurva někdo?

 

A jaké z toho plýne múdro?

 

Vyjebaná doba

elektronické sračky

vyjebaná TV Nova

a Babišovi hračky

 

Vyjebané holky

vyjebaní lidi

vyjebané psi i kočky

ženeme se do záhuby

Napsal uživatel xxw dne Po, 25.09.2017 - 11:03

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Refundo.cz