Internetový obchod s vínem VINNET

Rozhodnul jsem se, že spojím příjemné s užitečným. Otevřel sem internetový obchod s vínem.

Při přemýšlání nad tím, jak vydělat první milión, sem sťukl hlavu s hlavou pana ZVL, neboť ten chce taky vydělat ten milión a dostali sme nápad. ZVL, že budem prodávat přes internet a já že víno. Slovo dalo slovo, pan Kö slíbil dotace a prodej vína do zahraničí, však ho znáte, když ho chytne snivá, jeden by mu to aj věřil... Když se teda mělo začat něco dělat, tak z toho první vycouval pan Kö, protože to smrdělo prací bez okamžitého profitu a ZVL cosik kňučél, že nemá čas.

Zůstal sem na to sám, ale nevadí. Je to teda strašný žrout času, ale jako zapálený konzument jsem z toho už nechtěl vycouvat, neboť s vinařama už bylo něco domluvené, no byl bych za blba.

Tímto si vás dovoluji upozornit na můj projekt internetového obchodu s vínem VINNET. Můžete nakupovat přes internet, osobně a nebo v restauraci na Rejdě ve Spytihněvi a nebo v restauraci Přístaviště v Babicích.

Pro některé blízké kamarády a násosky mám i slevu.

O mých zkušenostech s i-kapitalismem vás zas někdy poinformuju v nějakém článku.

A abyste nebyli zpruzení, že tu čtete reklamu, soutěž na závěr.

První tři zaslané správné odpovědi na 3 soutěžní otázky odměním lahví vína dle vlastního výběru z nabídky obchodu. Výherci budou oznámeni dole v komentářoch.

Soutěžní otázka zní:

Má Hampejz v nabídce odrůdu Veltlínské červené rané? A jaké barvy je víno z této odrůdy?

Emailovou adresu, na niž můžete zaslat své odpovědi naleznete v obchodě v sekci kontakt.

www.vltava2000.cz/vinnet/

Napsal uživatel Hampejz dne Pá, 02.03.2007 - 13:14

Comments

Škoda že nejde o prodej piva, víno mi vůbec nejede. Jinak bych si hned něco koupil, abych ti ten kšeft podpořil. Počin je to však určitě chvályhodný a svědčí o čilém a odvážném duchu. Teď už jde jen o to, aby se při vydělávání toho prvního milionu nenadělalo zároveň pět milionů nezplatitelných dluhů. To pak přijde na řadu téma bílých koní (pár tipů mám), ozbrojování se (pár tipů mám), emigrace (pár tipů mám). Dále mám jeden skvělý tip aktuální, který jdu hned napsat páně Hampalovi soukromě!

konečně sem to pochopil, výborně. Závazně teda objednávám dva deci červeného, napiš to na lístek zaplatim večer.

Á, pan Kö vstal z mrtvých. Kdybych věděl, že tě zmátoří zrovna víno, stavil bych se už dávno se sedmičkou v ruce. Už možeš aj pit?

Zrovna jsem dostal chuť na vinotéku Baťového kanálu. Hampejzu, vem ten tvůj speciální sortiment a loďku a poďme se projet. Toto je závazná objednávka!!!

Bohuzel objenavkovy system VINNET neni schopen administrovat vasi objednavku pres Manu. Zkuste to prave pres ten system na VINNETu. Dekujeme za pochopeni, Vas objednavkovy system VINNET.

Hampejzi, Hampejzi, musis se vic snazit. Tvoji zpravu z chaty beru jako krok spravnym smerem. Ja to myslel tak, ze bys mel byt schopen pruzne reagovat na on-line objednavky z Mani. A nejenom z Mani. Poridit skutr a dodavat v realnem case. Flasek mam doma plno (od te doby co Bilda nepije), ale obcas dostanu chut na neco konkretniho. Ale ta chut netrva vecne.

Ještě bys mohl prodávat pivo. Člověk kolikrát šmátrá v průjezdu rukou v base a všecky vyslopané! Tak bych sedl k ICQ a za 20 minut ve vratech Hampejz s basičkou a úsměvem na rtech přeje dobrou chuť ...

Dobre, doufam, ze az budem v lete kopat ve Spytaku, tak o nas budes pecovat. I kdyz ti studenti dnes nestoji za nic a my se Sojkou to uz moc nezvladame. Asi tam budeme on-line, takze objednavat budeme moci. Pri takovem hrabani se v zemi cloveku vyschne v krku raz dva.

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Refundo.cz