HROM 2


HROM

objektivní zpravodajství z celého světa

10.8.2006 čtvrtek

Motto dne:čtvrtek vyliž staré krtek!!!

.

 

Kulový blesk proletěl Kunovicama


Foto: Kuling
Foto: Kuling

5. srpna 2006  

 

Nevídané drama se odehrálo v Kunovicách na Uhersko-hradišťsku. Asi 400 metrový kulový blesk srovnal tuto obec se zemí. Pro podezření z teroristického útoku se celá věc drží v tajnosti. Dle důvěryhodného zdroje za celou akcí stojí místní podnikatelská skupina Pylot, která k tomuto datu neoficiálně zahájila pokusy s počasím v Číně a Jičíně.

 

Na |Chabaňách spatřen mimozemšťan

Foto: Babb
Foto: Babb

6. srpna 2006  

 

Neklidnou noc zažila obec Chabaně na Moravském Slovácku. V pondělí v noci místní stavení obcházel údajně mimozemšťan v touze levně vykupovat pozemky pro stavbu Kosmodromu „Planeta Gaston“. Šest důchodců zemřelo na infarkt a další skončili v blázinci. Celou akci vyšetřuje na své náklady nejmenovaný zdroj.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na Stříleckém hradě nalezena stará kostra

Foto: Death
Foto: Death

 

6. srpna 2006  

 

Na Stříleckém hradě v pohoří Chřiby byla úspěšně zakončena osmiletá mravenčí práce týmu 30ti archeologů z Trinidadu. Po velmi složitých výkopech na území asi 40km2 byla nalezena stará kostra od kola pravděpodobně zn.Ukrajina. Svět je v šoku.

Masturbace ho stála život

 

Foto: Jara
Foto: Jara

 

7. srpna 2006  

 

Masturbace může být životu nebezpečná. O tom se na vlastní kůži přesvědčil jeden důchodce z Košíků, když se svým hrátkám oddával při řezání dřeva na cirkulárce. Jeho penis se při těchto osamělých radovánkách zamotal do klínového řemene. Přivolaní lékaři konstatovali smrt umlácením o podlahu. Ministerstvo Masturbace před těmito aktivitami důrazně varuje!

 

 

 

Za redakci: J.F.K

Napsal uživatel xxw dne Čt, 10.08.2006 - 11:18

Mohlo by ťa zajímat

Comments

co se na našem poklidném Slovácku včecko děje. A jak nám to tady páni radní všecko tají. Díky J.F.K neumřeme všeci blbý.

Hezký příspěvek v těchto tichých časech. Pouze si dovoluji rozporovat skutečnost zmizení Kunovic, neboť se z tama právě navracím. Po dlouhatánské pauze jsem byl dnes na obědě U Hlaváčků, je mi blbě, poněvadž tamější čevabčiči je jen tuk v tuku politý tukem. (Jak to píšu, je mi teď ještě hůře...) K obědu navíc hrálo debilní komerční rádio. Ta trdla si snad ani neuvědomují, že poslechem takových sraček si dobrovolně sypou do svých prázdných hlav reklamy, ty je pak nutí k nákupům věcí, na které nemají, tedy závidí a tloustnou.

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Refundo.cz