Hradišťský aquapark má týden před otevřením první oběť!

Dnes v podvečer se v nově budovaném Hradišťském aquaparku málem stalo krvavé neštěstí. V rámci zkušebního provozu byla pozvána skupina zástupců města a veřejných institucí k testování nového zábavního centra vodních sportů. Nic netušící společnost se bavila plaváním, když se jedna z účastnic Iva S. (32) z Uherského Hradiště rozhodla vyzkoušet nové tobogány v areálu.

"Tož řekli mě, ať zkusím tu lejzrovů šou, taksem tam vlézla. Ze začátku nic, lejzry nikde, ale za chvílu sa to rozjelo jak fretka. Jenom nejaké světélka tam na mňa blikaly. Snažila jsem se brzdit, ale vyhodilo mě to. Otočila jsem se dokola a narazila na čuňu. Tož otřes mozku, a žebra naražené, že ani dýchat nemožu." Nebohá sportovkyně totiž doplatila na nesprávně kalibrovaný proud vody v tobogánu a skončila na pohotovosti Hradišťské nemocnice.

"Jak sem tam tak seděla a zatlačovala si bouli jak meloun, tož došel borec, že jestli neumím jezdit v tobogáně, či co", vzpomíná postižená.

Vyšetření v nemocnici naštěstí neprokázalo žádné větší zranění, i když otřes a následující postraumatické stavy se pravděpodobně dají očekávat. "Do smrti do žádné trubky nevlezu", prohlásila na závěr Iva S., když ji přátelé odváželi z nemocnice do restaurace.

Stanovisko provozovatele aquaparku se dosud z pochopitelných důvodů nepodařilo získat. Kauzu budeme sledovat.

Napsal uživatel dne Pá, 10.12.2010 - 21:58

Comments

v aquaparku jsem o zadne lejzrove sou neslysel. :-) Jen svetelne efekty. Je pravda ze tobogan je trochu sviznejsi, ale nesmi se v nem zpanikarit a chtit na konci zastavit sednutim. Tam uz se musi clovek zpevnit a jet. Pak je to relativne bezpecne :-

Iviných kotrmelců je mi líto, leč už se těším, jak to sám vyzkouším!

To, že je Iva gramlavá, je všeobecně znáno. Já osobně se do tobogánu těším a doufám, že svým metrákovým tělem vychrstnu aspoň půlku bazénu.

Já nejsu gramlavá! A na tobogánu jsem jezdit taky vždycky uměla! Měli to blbě seřízené! A basta! A to, že prostě občas špatně zkoordinuju pohyby svého těla, je vedlejší... :-)

No jen aby jsi milý bráško dojel až do toho bazénu. Ono se taky může stát, že se tvé (sice krásnné), ale metrákové tělo někde zasekne a tebe budou muset něčím vyšťárat ven:)

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Refundo.cz