Hradišťsko-pražská klepna /nepravidelný nočník/

Hradišťský bažant V souvislosti s úspěšným projektem Česko hledá Superstar, Maňa vyhlašuje konkurenční soutěž „Hradiště hledá bažanta“. Pěvci a umělci všeho druhu a pohlaví ať se registrují na superbazant@centrum.cz. O dalším průběhu soutěže budete včas informováni. Za celou porotu vám slibuji,že jejím členem nebude Ondřej Hejma./poučen z předchozích nezdarů konečně zahodil elektrickou kytaru a šel kopat inženýrské sítě/

Konig dovozcem?
Po úspěšné realizaci projektů „ Tobogány na Hawaji“ /kam se mimochodem chodím pravidelně saunovat a rekreovat/, „Galérie Báleš“ /mám již koupené tři originály Alfonse Muchy/, se pan inženýr rozhodl k dalšímu smělému kroku a sice importování zubrů z PLR přes MLR do ČSSR, konkrétně do známé přírodní rezervace Chřiby. Dále se redakci podařilo zjistit, že jeho pokus o importaci ruské dojnice Malokomilka, jenž je specifická svojí makabrózní dojivostí / asi 20 000 litrů mléka denně/ , skončil fiaskem, jelikož zavadila vemenem o Dukelský průsmyk. Nemusí pršet, stačí když kape!!!

Babinský zpozorován po boku krásné ženy
Externí zpravodajka Mani K.Z. se vydala po stopách známého hradištského milionáře R.S. , o němž je známo že na sebe bere nejrůznější podoby. „Sledování jsem začala brzy ráno, Babi vyšel ze své drogerie v přestrojení za uklizečku a šel zametat autobusák. Kolem deváté si v nedaleké tržnici koupil dva banány, což představuje jeho celodenní stravu. Asi v 9.30 banány vyzvracel. Pak se vrátil zpět do drogerie, odkud vyšel v přestrojení za ukrajince. Nasměroval si to do výkopu v Kollárově ulici, kde strávil asi tři hodiny s krompáčem v ruce. Kolem 14.00 odjel topit na Chabaně. Z domu vyšel v přestrojení za hyenu a zhruba dvě hodiny se přetahoval se svým psem o staré tepláky. Pak zmizel do domu a asi tři hodiny se potápěl ve vaně a učil jódlovat prdy. Po té se vrátil zpět do Hradiště v přestrojení za vyžilého bonvivána, napajcován reklamním vzorkem voňavky „Mildewd legs“ se sešel asi v půl dévaté s krásnou avšak velmi hubenou ženou s kterou se začal vášnivě líbat, po té se přesunuli do opuštěné hradišťské tržnice, kde si hráli…..na prodavače. No prostě nuda.nuda, šeď, šeď.“ Tak mi ti Babi přejeme za celou redakci hodně lásky a nejmíň dvacet černoušků!!!

Přibude nový Kašpárek?
Lipan po deseti pivech našemu redaktorovi prozradil, že Marta chce za každou cenu zůstat Kašpárková. O definitivní podobě jména Jiřího Lipovského se tedy rozhodne prvního máje v Praze. Buď tedy zůstane dále Jiřím Lipovským, nebo se 02.05.2004 stane Jiřím Kašpárkem. Dle redakce by byla ideální kombinace Kašpar Lipan.

Sraz zahradních architektů a jejich nohsledů na Břestku
Vzácná kumulace propitých mozků, byla zaznamenána ve dnech 16-17.04 v hospodě Pod skalou. Sjeli a pořádně se sjeli sem zahradní architekti z celé ČR. Málokdo z nich si sotva pamatoval co, kde, kdy a jak studoval. Roztřepanýma rukama sotva udrželi sklenici u úst. Dokonce ani nevěděli jak se jmenují. Celý seminář skončil v neděli totální intoxikací a následnou hospitalizací všech zúčastněných.

Napsal uživatel xxw dne Čt, 29.04.2004 - 11:21

Comments

Celá Maňa by bez této rubriky nestála za moc. Dokonce ani Fáfa mě neuspokojuje tolik, jako když se dozvím ničím nezastíranou pravdu o lidech, kteří si pravdu zaslouží!!!

to muze napadnout jen blba nebo zavistivce nebo nekoho koho se to dotklo, kazdopadne to svedci o jeho ubohosti

Nečetls teď nějaké rozhovory s dajdou? ten předchozí komentář vypadá že je ovlivněný jejím stylem.

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Refundo.cz