Hradišťsko-pražská klepna /nepravidelná stolice/

.

Zlatý bažant versus Česko hledá superstar
Konkurenční soutěž Hradišťský bažant, dostala první vážnou ránu. Přihlásil se jen jistý ZVL a TAP, tudíž se ještě dále přihlašujte na e-mail: superbazant@centrum.cz, ať jste alespoň tři a my můžem nějakým způsobem konkurovat. Odpadlíky typu pana Násavky zásadně nepřijímáme. 

Co je člověk schopen udělat pro chlast
Chcete mít manželku, dítě na cestě a beztrestně nasávat? Udělejte to dle receptu Ing.Koniga. Ten v touze po alkoholovém opojení začal bourat vlastní dům za účelem rádoby rekonstrukce, přičemž svou manželku dočasně přesunul domů do Prahy. Pozor aby to nedopadlo jako se Sovětskými vojsky!!! Ty zde byly taktéž dočasně.

Mirek Král vystoupil z kláštera
Slavný hradišťský bubeník Mirek Králů se vrátil po čtyřech letech z kláštera a choval se jako z divokých vajec. Byl lokalizován v hospodě Pučalík po boku krásné dívky s kterou si evidentně dobře rozuměl. Pak byl s tou samou dívkou spatřen v Mařatských lukách, kde vyváděl jako urvaný z řetazu. Neporušil náhodou svoji pověstnou zdrženlivost?

Fotbal bude!!!
Pro příznivce bývalé 1.FC Synot, mám dobrou zprávu. Fotbal bude!!! Ale bohužel už ne v Uherském Hradišti, jelikož si stadion za symbolickou korunu od radnice pronajal Klub přátel zpěvného ptactva.

Tečák obchodním ředitelem?
V ulicích UHH byl spatřen slavný svérázný bývalý barman Tečák v bílém módním obleku za 50 000 CZK, jenž mu velmi slušel. Vykřikoval něco o automobilce Lada a že se stal jejím obchodním ředitelem, prý má tři sekretářky a zánovního žigulíka. Večer jsem ho spatřil v klubu Mír, tentokrát v civilu a pod vlivem ethylalkoholu. Po té co na mne vytáhl kudlu, urychleně jsem zmizel.

Nad problémy ženáčů
Protože se mne to netýká, můžu napsat, že některé partnerky našich ženatých kamarádů jsou velmi příjemné a druhé zase nepříjemné. Některé mluví normálně a pohodově, některé si strašně vymýšlí. Některé své manžele drží akorát, některé vypisují vycházkové knížky. Např. kamarád Lipan po svatbě zmizel neznámo kam a já o něm dostávám jen kusé informace. Každopádně vyhlašuji na Mani novou anketu o nejoblíbenější manželský pár. Zdeno pust se do toho!!!

Kultura: Den se života státních úředníků
Jarek a Keňa dva státní úředníci. Ráno vstanou a oba dva jedou autem do práce, ale každý jinam. Jarek od rána sedí na MěÚ, dívá se na hodiny a přemýšlí jak bylo dobré mít šestnáctý plat. V 11 mu pípne budík a jde na oběd k řezníkovi. Odtud se vymotá kolem druhé a vrátí se zpět a přemýšlí dál o výhodách státního zaměstnance. Pak mu to pípne podruhé a jde domů.
Keňa je jiný patron. V pondělí se ukáže v Buchlovicích a pod záminkou těžké práce v terénu, za státní peníze objíždí své zahrady a domlouvá kšefty pro svůj ateliér. Takže je na tom lépe než Jarek, jelikož má dva až tři platy. V daném týdnu se už do práce většinou nevrací. 
Má tohle cenu platit z daní?

Napsal uživatel xxw dne St, 09.06.2004 - 13:27

Comments

Ledacos může být pravda, ledacos ale také třeba není. Kupříkladu já jsem se neztratil, naopak si jasně vzpomínám, jak jsem tuhle s Ing. Dr. Hronem nasával v pražské hospůdce Kabinet, kde si jmenovaný náhodou tuze rozuměl právě s mojí manželkou Martou. Je pravda, že nakonec poněkud přesál, ale to by byl zase jiný příběh. Dále panu umělci veřejně oznamuji a připomínám, že jsem s ním domluvený na pátek večer na pivo v Hradišti, a to už od neděle že jsem s ním domluvený. Snad tam tedy bude, já určitě. Bude tam pak i stůl, popelník, servírka, dveře, kamery, vzduch, potíže i moc.

S tema urednikama je to prehnane. Ko mi tuhle vysvetloval, ze kazdy obcan Mikroregionu na neho plati 3Kc rocne. To se da snest, jelikoz bydlim o par kilaku dal.

Snad bych jen upozornil na fakt, že Kö ani já nejsme státní úředníci. Stačí si projít pár příslušných právních přdpisů a poznáte ten malý rozdíl mezi státní správou a samosprávou. Komu by se to nechtělo procházet, tomu sděluji, že rozdíl je ten, že úředníci samosprávy jsou hezčí.

ale jste živeni se státního rozpočtu všichni? nebo se mýlím?

Za 0) nejhezci je Hampejz, za 1) nejlepsi statni urednik je ucitel 2) pokud by nebyl nejlepsi statni flek ucitelovani, pak plati, ze nejhezci statni urednik na ucitelskem fleku bude Hampejz a do tretice dobreho) i kdyz je skarede a muze byt zpochybneno vse, stejne plati, ze nejhezci je stejne Terezka ze Septimy B z jednoho nejmenovaneho brnenskeho gymplu

Hampeizu,ted nedavno jsme se o tom bavili s kolegama v kancelari (zvazovali jsme konverzi na ucitelstvi) a prej jako pedagog smis chrapat az s vysokoskolackama.Toz opatrne s tou Terezkou ze septimy.

Fakt? A proc by jinak sli chlapi delat ucitele? Kvuli penezum ne, klid v praci taky nemaji .... to kdyby byla pravda, tak by tady byly jenom same ucitelky.

No to ja nevim ZVLaku,to se zeptej Hampeize,proc chodi chlapi delat ucitele.A ucitelek je docela dost,tak snad nejak nenarusi vyvoj vaseho Jachyma.Ale treba to bude nejaka mlada,pekna,prsata ... sak takovy tam u Vas mate,nee?

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Refundo.cz