Hradišťská klepna /nepravidelný občasník/

.

Je to naivita?
M.K. ze Starého Města, jehož manželka K.K.K. je asi v šestém měsíci těhotenství, má zavedenou vycházkovou knížku. D.H., který s ním seděl v hospodě na jedné párty řekl. „ Sedím s Keňou v hospodě a divím se jeho abnormálně rychlé konzumaci piva. Nakonec mi Konig přiznal, že má dnes jen vycházku do 21.00. A opravdu v 20.55 se objevila pí.Konigová a Marťu si odvedla domů. Ještě na záchodě mi Keňa tvrdil, že je to jen přechodné období, a že po narození malého Fíka se celá situace rapidně zlepší. No nevím.“ dodal D.H. Otázkou jen zůstává zda M.K. zase žvanil, nebo je tak naivní.

Může vozík za auto jezdit sám?
R.S. z Chabaní se rozhodl pro konstrukci vozíku, za účelem přepravy lodí na vodácké akce, přičemž odmítá montáž tahacího na své auto. Jako argument uvádí. „Su snad piča? Abych tahal vozík na vodu aj z autem?“ Jediné schůdné řešení je podle R.S. montáž tahacího zařízení na auto M.K. Přičemž M.K. na vodu nemůže, jelikož K.K.K. ho nepustí. Nalezne tato situace řešení?

Má láska více podob?
Známý hradišťský opilec J.L. plánuje prvního máje veselku, která se má uskutečnit v Praze, za účelem nepřítomnosti nežádoucích osob. J.L. jako důvod své svatby udává skutečnost, že už nechce být alkoholikem. Koho si má J.L. brát, se redakci zjistit nepodařilo, poněvadž J.L., jak je jeho dobrým zvykem, zakrývá vše rouškou hraného magorismu. Otázka je, zda se tato neznámá žena nevydává všanc objektivnímu nebezpečí.

Bohatí se vracejí z dovolených, chudí rodí děti
Hradišťští milionáři J.L. a I.P. se konečně vrátili ze svých dovolených v cizokrajných zemích, zatímco chudý talentovaný umělec T.P. byl díky velkorysosti T.F. obdařen ledničkou, která slouží jeho synovi Ja.P. jako útočiště před krutým světem. Budou se i nadále zvětšovat třídní rozdíly?

Blázen v práci
Díky velkorysosti pí.L.K., získal obecní magor D.H. místo zametače v jedné Kunovské firmě. Není jen otázkou času, kdy se tato společnost ocitne na pokraji krachu?

Tip pro muže s novorozenětem
Po narození Jach.V. si vzal jeho otec Z.V. týdenní dovolenou, aby vypomáhal coby vzorný otec. Po třech dnech těžkých prací se Z.V. rozhodl krátit chvíle mezi přebalováním ve společnosti piva a mluvícího otvíráku, jenž po otevření každé nové lahve řekne:“Glogloglogloglo….Staropramen chlapi sobě.“ Není to nádhera?

Návrat
Známému alkoholikovi Hamp.se poletech vrátila jeho zamlklá přítelkyně z Grónska. Léta odloučení snášel Hamp.velmi špatně. Přežil jen díky odlivkám tvrdého alkoholu a 1FC Synot. Se slaměným vdovectvím se Hamp.slavnostně rozloučil v baru Zeppelin pobíháním po radiátorech, stolech a devastací vnitřního zařízení. Tak hodně štěstí v dalším partnerství!!!

Sport-utajená svatba
Známý hradišťský horolezec J.B. se před časem oženil se svým lezeckým sparingpartnerem Jar.Lud. Svatba proběhla v naprostém utajení jen v přítomnosti lan, abalaků a karabin. Toto zjistil náš redaktor v přestrojení za batoh. Svatební cesta se konala v zemích bývalé Jugoslávie. Byla však přerušena špatným počasím a malou manželskou postelí v penzionu Lola v Kotečníku /konečníku?/. Hodně štěstí hoši!!!

Napsal uživatel xxw dne St, 14.04.2004 - 19:12

Comments

Takhle dokonale shrnout podstatu vseho deni do par radku, to sem snad jeste nevidel! Jsem nadsen a tesim se na dalsi cislo obcasniku. <br>P.S. Jak to chtel udelat Babinsky s tim vozikem?

Chudí muzikanti si aspoň složili písničku:<p>
Bude-li to dcera nebo syn<br>
rty bude mnět malované od malin<br>
a očička barvy pomněnek<br>
nadělá nám zlata do plenek.

co já vím chtěl svařit nějakou konstrukci na vozík, ale montáž tažného zařízení na auto odmítá, jelikož by se asi moc rozdával

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Refundo.cz