Honíme srnky s Ančou Dlaňovou- díl druhý: Dívky bez buzaru

Hanka ( věk: 14 ) 
Vážený pane doktore, potřebovala bych nutně poradit. Ve třídě máme jednoho kluka, kterej chce nutně sex a vybral si mě, jenže u mě by to bylo poprvý a navíc mám strach jo a chodí s mou kámoškou. Co mám dělat on i moje nej kámoška mě přemlouvají ať do toho jdu jenže já nevim. Mám strach že ho neudělám a tak nebo že se ztrapnim. Mě je 14 a jemu asi taky nanejvýš 15. 

 

Lidové fórum odpovídá Věrka Lunardie Koštýřová z Polžic a Bezdružic
O svým těle vždycky rozhoduješ jenom ty sama, nikdo jiný na to nemá právo. Je evidentní, že ty to nechceš, tak se na to vybodni. I když tě asi budou sprostě citově vydírat.
Možná ztratíš kamarády, ale na ty by ses měla vybodnout sama. Teď by to byl jenom sex s ním, pak ještě s dalším kamarádem a nakonec se vypracuješ na E55, aspoň podle jejich představ.To přece nemáš zapotřebí.
Pak je tady fakt, že jsi pod zákonem a ať je mu kolik chce, vždycky by to byl trestný čin!
Pokud chodí s holkou, tak by měl sex hledat spíš u ní. Když hledá jinde, měla by mu tvá kamarádka zavčas dát kopačky, než ji něčím nakazí. Nějakou chlamidii a podobný svinstvo chytne ani neví jak... Navíc chodit s notorickým cizopostelnickým vobšourníkem se dost dobře nedá. Klidně se s tebou vsadím o litr, že ten jejich vztah špatně dopadne a ona bude měsíce trpět (i před rozchodem) nějakou odpornou nemocí a citech nemluvě. Taky jsem párkrát naletěla takové partičce gaunerů z Uherského Hradiště. Zatáhli mě opilou do zahrádkářské kolonie někde u Moravy a podali si mě tak tvrdě, že jsem nemohla týden chodit a dva týdny jsem se pořádně nevysrala. Naštěstí tyto pravidelné večírky plné chlípnosti skončili po mém otěhotnění z jedním príma klukem. Ještě tedy jednou: PROSÍM NEDĚLEJ TO!

 

A co na to doktor? Zkus třeba

Techniky ženské masturbace

Měl bych pro tebe Hanko celou nabídku praktik, stačí si jen vybrat. Při masturbaci si užiješ, neotěhotníš, nemusíš se otravovat s chlapem, nebudeš zcákaná mrdkou anóbržt spermatem a pozor! Vzhledem k tvému nízkému věku ! MASTURBACE NENÍ TRESTNÁ!

hs2

 

Rolling – válení

hs4hs6

Toto je základní technika, kdy uchopíte ukrytý klitoris mezi palec a ukazováček. Můžete začít s pomalým jemným válením mezi prsty. Postupně přidáváte na rychlosti a tlaku tak, aby pocity se vzrůstajícím vzrušením byly co nejpříjemější. Příjemno můžeme ještě vygradovat nějakým alkoholem, lehkými drogami či konzumací syrečků s česnekem. Techniku můžeme aplikovat prakticky kdekoliv kde máte svou šperkovnici skrytou pod stolem.

 

Kroužení

hs8
hs10hs12

Vezmete vaše první dva prsty (ukazováček a prostředníček) a umístěte je přes vrchol vašeho klitorisu. Pak začnete pohybovat prsty po klitorisu v přibližně kruhové nebo oválné dráze. Můžete snadno měnit rychlost a tlak. Abyste docílily správného a příjemného účinku této masáže, doporučujeme prsty a poštěváček zvlhčit olejíčkem a nebo lubrikačním gelem, nebo si naplivněte prsty. Tato forma ipsace je obzvláště lahodná, tudíž ji nedoporučuji aplikovat při jednáních u kterých se musíte tvářit nepříjemně např.celní správa

 

Masáž poklepáváním

hs14

Použití této techniky je individuální, některé ženy velmi vzrušuje a jiným může být velmi nepříjemná. Levou rukou roztáhněte malé stydké pysky tak, aby se klitoris co nejvíce odkryl a vystoupil z podsvětí. Pak s vaším ukazováčkem na pravé ruce, začněte lehce poklepávat na poštěváček. To vyústí ve velmi lahodný pocit, který vzrůstá až do bodu, kdy blížící se orgasmus nelze zastavit. Pokud si opravdu chcete užít, zkuste příklepovou vrtačku či kango a svými orgasmy vyplavíte sousedy. Tuto techniku nedoporučuji aplikovat u různých zkoušek či při žehlení nebo v prostředcích hromadné dopravy.

 

Kombinace

hs16hs18

Prsty vaší jedné ruky stimulujte klitoris tak jak to máte nejraději. Prsty druhé ruky nasměrujte na poševní vchod a podle potřeby zaveďte dva nebo tři do vagíny/nebo si tam narvěte celé pazdero/. V podstatě se dá tato kombinace doporučit pro stimulaci ve dvojici, kdy vy se věnujete masáži klitorisu a váš partner či kdokoliv jiný prsty či jiným předmětem /obušek, zelenina, ochranné pracovní pomůcky, lešeňová trubka atd./ vstupuje bez zaklepání do vagíny. Různými kombinacemi můžete dosáhnout závratných orgasmů a ještě vydělat nějakou tu kačku. Technika není vhodná pro pracovnice v těžkém průmyslu.

 

Tekoucí voda

hs20

Jediná věc, kterou potřebujete, je dostatek času a vana. Předpokládáme, že vaše vana bude vhodně sformována tak, abyste se vsedě vaším zadečkem mohli podsunout pod vodovodní kohoutek /pokud tomu tak není navštivte své známé s potřebnou výbavou/. Pro začátek je dobré pouštět pouze mírně tekoucí pramínek a postupně přidávat tlak vody. Ujistěte se, že voda není příliš horká, protože není nepříjemnějšího, než si opařit kočičku či rozvařit ptáky.

 

Tekoucí voda – vodotrysk

hs22hs24

Toto je varianta výše popsané techniky. V tomto případě ucpěte palcem výtok z potrubí tak, aby stříkající proud vody směřoval na váš poštěváček. Pozor na kolísavý tlak ve starých vodních řádech.

 

Masážní sprcha

hs26hs28

Jestliže máte doma masážní sprchu je to ideální nástroj pro vodní masturbaci, protože většinou umožňují přesné nastavení proudu vody, pulsování víření atd. S tímto nástrojem můžete hodně experimentovat a sami uvidíte, jaké kombinace jsou pro vás nejpříjemější. Opět si nastavíte tlak a teplotu vody. Vyzkoušejte si také studenou vodu a uvidíte že vám může přinášet jiné a zajímavé pocity vzrušení, než když používáte teplou vodu. Vyrábí se též speciální robertek, který můžete narazit na sprchovou hadici a pak vrazit přímo mezi nohy, pozor však na gejzíry, které budou vycházet z vašich útrob. Jedná známá při vodní masturbaci znehodnotila malbu a vytopila celý dům. Na pojiš´ťovně pak nahlásila že ji prdla roura.

 

Požární hydranty

hs30

Najdete je v panelácích, administrativních budovách atd. Požární hadici s tryskou odmotejte do dostatečné vzdálenosti od zdroje a požádejte kolemjdoucího o spuštění ventilu. Trysku si aplikujte kam chcete, je to prostě žúžo. Tato technika je určena jen pro mimořádně vyspělé ženy. Lze použít i v případě požáru.

 

Svírání stehen

hs31

Svíráním stehen můžou některé ženy jednoduše dosáhnout orgasmu. Sevřením a povolením svalů dochází k nepřímému dráždění klitorisu. Když si přeložíte nohu přes nohu a budete tlačit stehna k sobě, způsobíte prokrvení pohlavních orgánů a různým mačkáním a intenzitou svírání můžete dojít k vyrcholu. Tato technika je vhodná pro případ že na vás příjde vzrušení ve společnosti, nebo na veřejnosti. Stačí si sednout ke stolu, přehodit nohu přes nohu zmáčknout stehna k sobě a můžete se oddávat slastným pocitům, aniž by to kdo z okolních lidí tušil. Chce to trochu praxe, ale výsledek stojí zato. Když budete onanovat doma, zvykněte si svírat při orgasmu stehna k sobě a po několika pokusech to pro vás bude naprosto přirozené. Riziko této techniky je že v práci vůbec nic neuděláte, nebo že zapomenete vystoupit z prostředku hromadné dopravy a revizor vám dá pokutu.

 

Tenisák

hs33

Lehněte si na břicho a umístěte míček mezi své nohy tak, aby stimuloval váš poštěváček. Vaše nohy spolu překřižte u kotníků. Pak začněte mačkat vaše vnitřní stehna k sobě a zpracovávejte míček šoustacímy pohyby, aby se správně třel o váš klitoris. Toto je velmi rychlý způsob jak se udělat. Můžete tak dosáhnout orgasmu i jinou cestou, než je běžné a obvyklé. Pro pokročilé dívky doporučuji kopačák, dobrou variantou je též medicinbal či vrhačská koule.

 

Kalhotky

hs35hs37

Použijte vaše kalhotky tak, že je zatáhnete do vaší štěrbiny jak v předu tak vzadu, a pak je vpředu správně umístíte přes klitoriální oblast, aby to nebylo bolestivé. Můžete se procházet nebo si lehnout a posunovat s kalhotkami dopředu a zpět. Riziko spočívá v roztrhání kalhotek, tudíž si nezapomeňte předzásobit váš prádelník lacinými tangy nejlépe od Ťamanů.

-----------------------------------------

Milá nezletilá Hanko, tady jsem ti v rychlosti popsal nejpoužívanější praktiky v onanování žen. Pokud bys chtěla něco speciálního /jakože to existuje/ navštiv mne ve večerních hodinách přímo v ordinaci. V případě že by ti masturbace nešla, navštiv mne také, pomůžu ti ve zdokonalování praktik a naučím tě jak se pořádně udělat. Můžeme si to nahrát i na video, abys měla další inspiraci a já studijní materiál.

A pak si můžeme dát třeba cigáro
 

hs38hs39hs40hs41

 

Napsal uživatel xxw dne Po, 23.01.2006 - 10:55

Comments

děkuji autorovi za osvětu, konečně zase něco zábavného

Formálně je to dementní chujovina hraničící s péčkem a svědčící o autorově minimálně morálním úpadku. Na druhou stranu - dlouho jsem se tak vydatně nezasmál.

Drahošu a není to už dost drsné. Já jsem sice hovado též, ale toto.

Celý článek vychází z toho co se normálně zveřejňuje, pokud dnes otevřu jakékoliv médium je tam tolik oplzlostí až mě z toho jímá hrůza, jedná se vlastně o kompilaci publikovaných článků dovedených k ad absurdum. Toť vše

Co je? Vždyť je to docela zajímavý a milý článek. Mně se to líbí.

Trochu mi to připomíná časy, kdy jsme se skládali na Bravo, předčítaly podobné gigaproblémy puberťáků a nehorázně jsme se při tom zasmáli. Ale ten hydrant je originálnější, chválím!
Teď by to chtělo ještě Maninu reality šů, což?

Díky chátro je to tak jak píšeš, v bravu girl pro 10ti leté holčičky se dočteš jak si má dorostenka správně na hmatat pod G a co to pak bude dělat atd. a to je maličká kapka v moři

Sex je bezvadny byznys. Tyto tri pismena na obalkach casaku urcenych pro damy, slecny, girl, blondyny, maminky.... spolehlive zvysuji prodej. Jen cekam, kdy tato radobyosveta prolomi hranice materidousky a slunicka a podobnych zatim nevinnych casopisu pro nejmensi. Taky by me zajimalo, jestli to k necemu vede, jestli to ty baby ctou, jestli to zkouseji a jestli se to pozna v praxi. Prilis tomu neverim. A vcerejsi obalka casopisu Yellow, jiz sem studoval cekajic ve fronte u pokladny v Delvite, me uplne dostala: "SEX O KTEREM SNITE S MUZEM, KTEREHO MATE" + lakadlo k jinemu clanku "PORNOPRILOHA - ABY TOUZIL JEN PO VAS". Bud sou ty ctenarky uplne blbe, nebo su uplny mimon ja... http://www.hf.cz/predplatne/yellow/images/yellow_obalka.jpg

přesně tak a já jsem jen zvědav kdy bude ve sluníčku článek pindík a pipenka

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Refundo.cz