Hampejzova oslava Magorů

Hampejz udělal státnice. Sice ještě neobhájil diplomku, ale to jej vůbec neodradilo od nápadu uspořádat oslavu.

Začalo to pořádným slejvákem. Navíc nějaký pitomec rozkopal příjezdovou cestu na Hawaj, takže jsme museli složitě objíždět Hradiště a pěkně dupkat pěšky. Chuť na pivo se mi začínala připomínat.

Opravdu to byla Plzeň!

Z bálešů se nám dělaly kule za ušima, lidičci se začínali pomalu scházet a vypadalo to, že ke štěstí neschází nic. To jsme ovšem netušili, že záškodnický Dr.Hron udělal ve Střílkách kontraakci za účelem odlákání všech kytaryschopných jedinců. Od této chvíle se o něm mluvilo pouze hanlivě, s neúctou a do kurev.

Tos fakt Drahošu posrals!

S přibývajícím promilem ubývalo ostychu a sebekritiky, takže brzy se zpívalo ostošest a o kytaru jsme se i několikrát přetahovali. A ty špekáčky! Pomalu nastávala chvíle neuvědomovaného si štěstí.

Guru prohlásil, že s přehledem vydýchá kopanec nohou na solár. Jelikož jsem s ním den předtím uzavřel životní pojistky pro celou rodinu, čímž mě de facto pumpnul o půl melounu, přihlásil jsem se jako dobrovolník. První ránu jsem dělal, že mi nevyšla, abych si mohl kopnout ještě jednou. Druhá sedla. Fakt pěkný kop. Normálně nekecám, on to vydýchal, což jsem nevydýchal já a od té chvíle jsem byl nasrán a všichni pojišťováci byli zloději a měli by se pozavírat.

Soké si nepoblil ruku a Helenka mu nepočurala hlavu.

Zbytek večera nemám jasno. Jistě to bylo příjemné i nadále. Ještě se zpívala ukolébavka pro Jáchyma, pilovala se technika pádů do posledního detailu a Ježíš všechno viděl.

Hampejzu, díky a ještě hodněkrát udělej státnice. Ještě mnoho beček plzně nakup a mraky žíznivých krků uhas.

Galerie
Napsal uživatel zvl dne Ne, 06.06.2004 - 08:49

Comments

TAK NEJAK TO OPRAVDU BYLO! JMENA NEKTERYCH Z MANI NEMUNIM VYSLOVOVAT, ALE hr: drne, stalo aspol vam to za to? ZERU CHLEBA Z MARMELADU A SOTVA SEM SA VRATIL. ESTE SME NAD RANEM PILI A BYLI??? NA SPICO V KAVARNE, ALE JA FAKT NEVIM. SVITALO A BYLO HOOOOOOODNE HUSTE POPITO. A TAKY ROSA, A PTACI A VUBEC, DU SE Z TOOHOONVYSPAT

Hampyku, dobrou noc! Moc pěkné to bylo a těším se, až obhájíš diplomku. Tu bečku mirabelek ti ale neodpustím, tak se hezky snaž. A teď du spat taky, ještě se dopíjelo svícové víno.

Já jsem nikoho nikam nelákal. Na chatu jsem musel jelikož jsem tam měl nedodělanou práci. To že přidal Plaček, Frýza a kol. není můj problém. To že se o mne mluví hanlivě není nic nového pod sluncem a vidím že je úplně jedno jestli se akce zúčastním nebo ne. Věřím že to bylo prima a ve Střílkách to bylo také prima. Hampejzu všechno nejlepší.

zakopavam valecnou sekeru. ale neodpustim si jedno male rypnuti, vis ty cece co tam bylo holek???

Rmoutný a nezúčastněný, sám a nemocný, umírající a utopený... Já jsem totiž nebyl u Hampalů, což je mi moc a moc líto, ani u Drahoša. Věřím, že na obou akcích se hodně pilo, a to spojuje. Těším se na reprízu brzy i to finále v září. Pokud tedy tou dobou nebude utopený zase třeba takový pan Hampala, ačkoli jsem ho laskavě žádal, aby neskákal do štěrku, pokud nebude sřízliv a s krví teplotou člověku obvyklou. Žádal jsem ho v mailu přes Kö a žádám ho zase! Plzeň je, byla a bude O.K.
P.S. Přehrada na Bystřičce je vypuštěná! Dna dohlédneš!!! (Tedy vlastně nedohlédneš...)

Já tě zase žádám, abys ně odpovídal na odpovědi na tvoje vypečené žádosti!!!

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Refundo.cz