Galerie letí

Máte nevyužité prostory v bytě? Nemáte z čeho zaplatit nájem? Máme pro Vás originální řešení!

Stále více mladých párů řeší svoji otázku bydlení netradičně. Dnes Vás zavedeme na místo, které je toho zářným příkladem.

Zavítali jsme do rodiny mladého schopného architekta Martina Kö, který svůj bytový problém vyřešil vskutku lapidárně.

Již delší dobu se zabýval otázkou, jak vyřešit nadbytečné prostory ve svém domě. Odpověď se nabídla sama.

"Přišel za mnou Gaboš, to je můj kamoš. No a ten se mě zeptal, jestli nevím o místě, kde by se dala provozovat galerie. Má stará židovská palice začala okamžitě pracovat. Když tu galerii neotevřu já - říkal jsem si - otevře ji určitě Babinský. Zjistil jsem, kolik by z toho káplo a plácli jsme si."

Po dvou měsících se náš redaktor vydal do domu Martina Kö, aby pro naše čtenáře zachytil vzácné zkušenosti z tohoto nevšedního projektu.

"Všude trčí dráty, nosný sloup uvolnil místo vznosnému vstupu do foyer a z kuchyně se line vůně zelné polévky. Obrazy jsou prý už na cestě a jak se nám podařilo zjistit, nejslavnější prodejní exemplář bude obraz od Salvádora Dálí: Indická bohyně Kálí Kálí.

"Zabezpečením jsem se moc nezabýval. Kdo by tady taky hledal galerii, přece... - dodal na závěr Martin Kö.

V příštím čísle Vás budeme informovat o průběhu vernisáže (možná)

--Pacená inzerce--

Napsal uživatel zvl dne St, 16.04.2003 - 21:13

Comments

Vážená redakce,
jsem velmi potěšena zprávou, že k rozvoji našeho regionu opět přispěje nová kulturní doména - galerie. Pevně doufám, že se na vašich stránkách budu pravidelně setkávat s výsledky hospodaření této nové graciézní instituce. S pozdravem RRR MÚ UH, Šoupšoupková

Rád bych touto cestou nabídl nové galerii několik svých pláten na výstavu a klidně i na prodej. Jsou na nich většinou namalována úplně nahá zvířata a obrázky pana Prasátka z knížky o medvídkovi Pů. Jsou to hezká plátna.

Jestli nejsou pomalovaná olejovkama, možná bychom měli zájem. Oni nám z těch olejomaleb vypadávají lidi. Za kolik by byl ten Dálí?

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Refundo.cz