Fotbalový hooligan

Před začátkem jarních odvet fotbalové ligy není od věci podívat se na fenomén fandění i z trochu jiné stránky. Chtěl sem svědčit proti pořadatelům, pomalu ze mě udělali viníka a doporučené obsílky mě chodí 1x do měsíce. Snad se pobavíte tak dobře, jako teď už i já. Černě jsou cenzurovány osobní údaje, v místech, kde se dokument špatně oskenoval, jsem to dokreslil, aby se to líp četlo. A v sobotu na stadióně!!! FORZA S+S FOREVER!!!

Video k zásahu pořadatelů možno stáhnout zde: http://fcs-juniors.wz.cz

Galerie
Napsal uživatel Hampejz dne Út, 22.02.2005 - 15:34

Comments

Zrušit fotbal a za ušetřené peníze v UH zřídit budhistické centrum a lezeckou stěnu.

Važení milý,
daná věc ve mě zmítá silně jiskrami. Ohledně daného incidentu se domnívám, že pokud se jedná o vyšší nařízení, či tzv. vyšší princip. Tedy médiami otřásnou obrázky vandalů zmítajících se zabranama a vybereme pár odstrašujících případů z Německa mezi zápasem Anglie a Německo, kde padla za obět necelá dvacítka fanoušků. Politici a vyšší sféra si to převezma posvém a to doslovně a nastanou štvanice.
Ve štvanicích ovšem neexistuje hra na bílé a černé, tedy dobré a špatné, ale dochází k promíchání a zmatku.
Mám dojem, že k zmatku si se dostal, ovšem byrokracie si nenechá ujít člověka, který tzv. neutech a nestal se jednou z anonymních postav davu, na což se v tomto případě často hraje.
Všichni víme, že jedním z velkých motivů je , přijít na zápas a odreagovat se. Odhodit pláštík zaměstnavatele a nahodit šedou mikinu davu.
V tomto ohledu bych ti nerada věštila, ale jsou tři možnosti.
1) Oznamíš, že jsi byl v danou chvíli nemocen a že si na danou přiznanou skutečnost již nepamatuješ a tvé svědectví bylo pouze doměnkou, tedy , že jsi byl zmaten.
Čímž se zbavíš problémů.
2) Chceš se do toho opřít a tím to fakt rozburcuješ.
Existuje ombucman, který v podstatě nemá, co na práci a má kolem sebe tým právníků a snaží se nahlédnout do práv občana s tím, že udělá bubu na úřadech. Napis mu svou stížnost přes net, ale spíš doporučuju formou písemnou a očekávej,že je povinen to oznamit na daný příslušný úřad nebo dané odpovědné osobě.
3) Nech to plout a hrej jim figurku. Oni jsou za to placení a budou si přebírat stejně to, co se jim bude hodit do instrukcí a nařízení. Po čase přestane i to být pro ně aktuální.
Toto jsou mé názory, názory laika, ale domnívám se, že s podobnými situacemi se budeme v naší společnosti setkávat častěji.
S pozdravem Monstrum.

ehmmm, kazdopadne dik za radu. ja uz to mam vyresene, co se tyce fotbalu, meho postaveni na skale fandu i te policejni buzerace. co se tyce jakesiho zapasu Anglie - Nemecko, kolik to skoncilo, kdy a kde se to hralo? A na kolika poradnych fotbalech si byla? A v sobotu, des?

Nejdu, nemam cas. Fotbal, pokud jej nehraju a hrala jsem ho 5 krat, je pro me ztrata casu. Na to, abych hulakala a vyrvala si hlasivky me postaci muj pritel.

proti gustu... na muj vkus je to krajne omezeny pristup jak k pritelovi, tak hlavne! k fotbalovi.

Jiste to klokotani v hrnci je nemile, kdyz fanousci v polevce sve oblibene nachazeji takove kousky vnitrnosti a flaksen namisto vitezstvi svych klubu, a museji je navic pojidat, nebot jim je strkaji primo do ust, presto k jejich typu sportu, ba prave k "fotbalu", patri. Nejspis bych jen odkazal na jeden komentar z minulosti (autoruv clanek s podobnou tematikou), kde F.X. Dol. trefne navrhuje, aby misto snahy o sportovni vykony nejaky skryty reziser zapasnicke touhy muzstev po vyhre spise chytre vedl jen pro poteseni divaku (akcni divadlo se zakroky, brankami, vykopy; proste skvelym scenarem), protoze ale zde je poskozenym prave Michal Hampala, pouze mu timto navrhuji, at se konecne na tu svou podporu potmesilych obchodnim projektum typu "1. liga v Hradisti" vykasle a jde si radeji nekam sam fotbal zahrat, pripadne se mnou zabehat. Alespon by se pak ty velke penize (dle me zbuhdarma utracene) mohly usmerovat na podporu skutecneho sportu.

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.