Fáfův teleporting

Jednou Fáfa sedíce v chatě, zabývající vši se myšlenkou zda by kočku šlo teleportovat z prvního do druhého patra. Ale jak? Když tu přišla Myšlenka řkouce: „Šporák v každém patře máš do trouby jen kočku dáš.“

Fáfa fukl kočku do šporheltu v prvním patře,pak čekaje asi dvě hodiny, po té vybíhavši v patro druhé, otvíraje šporhelt zda se tedy již kočka přemístila. Ale co to? Myšilapák pořád v troubě v patře prvním.

Fáfa si nevěděl rady, tak si šel prdět pod duchnu a čichat k tomu, že snad ho něco napadne. Když už byl celý zelený a nadavoval se pod šedou vrstvou vlastního bioplynu, přišla Myšlenka řkouce:

„ V kamnech musíš zatopit,
teleport pak půjde líp.
Pak Fáfo nehleď na mňoukání
na syčení na škrábání
To kočka všemu navzdory
rozplývá se v atomy
Ty atomy pak v komín jdou
pak v druhém patře najednou
v troubě najdeš veselou
kočičku tu samou
hravou, krásnou, příjemnou
skoro jakou novou
hou.“

Fáfa tedy zatopil v kamnech. Vrazil kočku do trouby a čekal, přesně tak jak mu řekla Myšlenka. Po týdnu topení se šel podívat do druhého patra, zda si již tam v troubě čičenka zvesela pohrává, ale objevil tam jen starou uzenou makrelu.

Šel tedy zkontrolovat troubu do prvního patra a tam na něj číhal obrovský černý škvarek. Fáfa si teda alespoň udělal chutnou večeři, potěšen, že se teleportace zdařila alespoň částečně, těšíce se na teleportaci další mnohem úspěšnější zaměřenou na přesouvání kontinentů na Pluto.

A jaké z toho plyne ponaučení?
„Lepší kamna přes zimu než v prdeli osinu.“ 

Napsal uživatel xxw dne Út, 21.11.2006 - 10:21

Comments

Fáfa neztrácí dech, to je paráda. Zvlášť když si člověk představí tu kočičku, co má sračku a kamínka co čoudí .... mooooc pěkné!!!!

Ve Střílce se papá dobře, sám jsem tam byl tuhle pohoštěn taléřkem kyselice vysoké kvality. Domnívám se, že příběh se nezakládá na skutečnosti, jde jen o fantasii. Toto tvrzení opírám o fakt, že manž. Hronovi jsou přáteli a chovateli rozmanitých typů zvěře, kočky nevyjímaje. Pokud však přesto pod vlivem článku nebo jiných omamných matérií dostal někdo chuť na některé z alternatívních mas, prosím, nechť nechá ježky, vrány a půdní červy, ať si dále v klidu pracují na svém místě v koloběhu života tohoto světa, a nabízím k okamžitému odběru 2 ks polodivokých, smrtelně nemocných koček, které mi šukají po dvoře asi tak 100x za den a vzbuzují obecný strach.

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Refundo.cz