Fáfovo velmi pozdní odpoledne

Byl zimní čas a Fáfa byl opět sám. „Co takhle vymyslet rýč?“. Říká si Fáfa jen tak sám pro sebe. Dal se do práce.

Když byl asi v půlce, přišla Myšlenka a povídá: „ Fáfo rýč už vymyšlen jest, ser na to!!! Zkus raději něco nafouknout. Jako třeba bálonek?“ zeptal se Fáfa. „ Přihořívá“ ,odvětila Myšlenka. Fáfa se poškrabal v prdeli, pak se podrbal ve vlasech, pak si strčil ruku do pusy a zahuhlal: „ Třeba primerák?

Skoro hoří.“ odpověděla Myšlenka, „ Pamatuj!!! Lepší věc plněná vzduchem, než ženská s malým klukem“ a zmizela. Fáfa si marně lámal hlavu co by měl přesně nafouknout. Za chvíli ho to přestalo bavit, strčil si ruku do kalhot a říká sám sobě: „ Lepší ruka v gatích, než být mladý tatík.“

Po půl hodině marných snah, ho napadlo, že by mohl vymyslet motyku. Dal se tedy do práce. Když byl asi v půlce, přišla myšlenka, celá nahatá, jen ze zad ji trčel obrovský ventil a povídá: „ Fáfo , motyka už vymyšlená jest. Ser na to!!! Měl bys zkusit raději něco nafouknout.“ Fáfovi konečně blesklo a poudá: „ Ty myslíš tu nafukovací pannu, co mi už léta ledabyle leží ve skříni? Ale v ní je obrovská džuzna , poněvadž mne jednou naštvala a chtěl jsem ji ukamenovat.“ Myšlenka opovržlivě zakroutila hlavou řka: „ Škoda že jsi takové hovno Fáfo. Nafoukni si to své lehátko, sbal si nejnutnější věci, lehni si na zahradu a čekej."

Fáfa udělal přesně to, co mu řekla Myšlenka. V noci, když Fáfa už téměř spal, se nad městem protrhla přehrada. Zatímco jiní tonuli, tak Fáfa spokojeně ploval na svém lehátku nad zatopenou aglomerací a pojídal řízek, jenž mu před šesti lety usmažila maminka.

A jaké z toho plyne poučení?
Lepší žíti v kopci, než v pod přehradní obci.

Napsal uživatel xxw dne Po, 23.02.2004 - 00:01

Comments

Fáfo, kašli na rýče a motyky, vymysli raději elixír života, když už to ten Werich posral s tou slivovicou. Nebo udělej zlato z olova, Fáfo, vymysli mi pětihodinovou pracovní dobu!!!

Drahoš vhodně upozornil na nebezpečí vodních pohrom. Většina z nás tuší, že voda se umí chytře skrýt i v sníh. To je tedy ten náš pravý nepřítel! Prosím každého, kdo není nemocný, starý, nemohoucí či zplechatělý, ať se bez dalšího prodlení vydá v osobní zteč. Zbraně jsou mnohé. Případně i atomové. Vzpomínám si, jak milá byla tuhle opékačka - tzv. "kabanosové hody" - na Chabaňovském kopci. Vzpomínám si dále, že dokud ještě B. bydlel v údolí, zapínal jaro dřív. Jaro je totiž bojovník se sněhem nejmoudřejší!

No, snih ja rad, ale pokazil mi zajezd na Banik a to teda nevim, estli mu odpustim!!! Fafo, ty radsi vymysli neco takoveho, aby to treba Zvlakovi s Javou dodelalo barak a my se tam mohli uz konecne ozrat, me diplomku a ja se mohl v klidu ozrat, BBcku umoznilo byt za 5 minut ze Swedska doma a naopak a my mohli spolu zajit na tocene a vubec, aby se lidi meli treba radi a sli se spolu ozrat! Make love, not war, maximalne football!

Ty vole, sam jsi mi to vysvetlovat, to by prece nebylo ono!! Kde se jeden ozira, musi druhy makat, jinak to nefunguje!!

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Refundo.cz