Fáfa v bordelu

Jednou, když Fáfa četl noviny, rozhodl se, že navštíví bordel. Dal si na sebe zelené tesilky, hnědé sako, půl hodiny vyvařoval nejméně děravé trenýrky /marně/, nasadil si nejlepší gumáky a vyrazil.

Na nádraží kopl na kuráž tři borovičky, sedl na bus a za chvíli zvonil u dveří bordelu Vylízané štěstí v jedné malé vísce. Otevřel mu namakaný kulturista a povídá: „ Místo údržbáře je již obsazeno“. Fáfa se však nenechal odradit řka: „Já jsem vám přišel obhospodařit pár vašich chovanek“. Mávaje na vyhazovače igelitovým pytlíkem plném zlatých zubů po prapředcích. „ Tož to hezky vítáme, račte dál“. Nuž a tak Fáfa ocitl ve svatyni hříchu.

Sedl si ke stolu. Sotva se stačil nadechnout, přišli k němu čtyři tangózní samice a začali rukama rejdit po Fáfově těle. Jedna z kurev šáhla Fáfovi mezi nohy. Tesilky okamžitě praskly a na zdi se objevila obrovská skvrna ve tvaru Spojených Států Amerických. Fáfa si posteskl jen tak sám pro sebe: „ A mám to za sebou…ach jo“. Když tu přišla Myšlenka poudáce: „ Pytel plný mlíčí máš dnes se stokrát uděláš.“ Fáfa tedy nezaváhal a objednal si deset kurev. Počali šukací termonukleární jatka.

Prve Fáfa s holkama hrál hru zvanou Pešek. Dívky se semkly v kruh, udělali hluboký předklon, vyšpulily vagíny a se zavázanýma očima musely hádat, kterou s nich Fáfa právě mrdá. Byly poměrně neúspěšné, jelikož Fáfa obhospodařil všechny, přesně po dvou krátkých číslech. To měl tedy za sebou prvních dvacet slíbených orgasmů. Jeho vytrvalost se začínala prodlužovat. Fáfa upadal do transu.

Měl k dispozici cirka třicet otvorů plus pár dírek ve zdi. Nejprve se holky statečně drželi, ale kolem Fáfova padesátého orgasmu, jenž mu zabral asi tři hodiny, se dívčí těla počaly měnit v hromadu vyhaslých trosek, která se třásla strachy, kde a kam to Fáfa právě zaboří. Vytrvalost stále narůstala. Osmdesátý orgasmus trval Fáfovi zhruba šest hodin. Kurvy začínaly kolabovat a musely být nahrazeny čerstvým zbožím. Nakonec Fáfa vymrdal i hlídacího psa a při stém orgasmu přišel na řadu i vyhazovač, jehož prdel zažívala tři dny muslimské sedmé peklo.

Po čtrnácti dnech bohapustého dovádění, odvezli Fáfu na hřbitov , kde ještě měsíc zlostně hrabal v zemi. Nakonec přišla Myšlenka a povídá: „ Lepší než jít za hříchem je být přeci hrobníkem.“ Tak Fáfa získal své první zaměstnání. 
A jaké z toho plyne ponaučení? Zkusit se má všecko bordel, hřbitov, děcko anóbržt! Lepší mít dvě hlavy, než manželka z Prahy,

pozn.autor- Kolyk sy tam našla tentokrát chib Fanynko s Kostelní Lhoty?

Napsal uživatel xxw dne Po, 19.04.2004 - 13:35

Comments

Fafo napis knizku, budes slavny a bohaty az se z toho zblaznis!

Oranzado, sak ju sakra pise, nevidis? A ze se rozhodl zrovna pro vydavatelstvi Mana je pro nas pro vsechny ta nejvetsi cest!

"Rozkoš, zdá se, má blízko k bolesti..." A taky k tortuře, mdlobám, krvi a jatkám, chlévkům a rakvím. A Jamamba zlá - kdo z vás pamatuje slavnou pohádku? - zase praví k témuž: "Vyju, vyju, vyju hlady, žeru koně, psy i hady. Kdo mně přijde do drápů, toho rozsápu!" A poslední, co mě teď napadá, avšak nejmilejší příběh budiž záchranou i pro ty, kterým posud Quentin T. Fáfa pevně smejčí v jejich mozkovnách: "Třeste se, čert se tu prohání po lese! O morče tahá se se smrtí, pak že ho kladivem rozdrtí!" Amen a pusu.

Fáfa si ale žije! Myslím, že je na čase seznámit ho s Tečákem. Jen si říkám, co z toho bude? Na sv. Jiří.....

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Refundo.cz