Fáfa prstí štěstí

Jednou si rodiče pozvali Fáfu na chatu, aby tam provedl podřadné práce. Nejdříve rozbíjel starou latrínu. Při jednom rozmáchnutí prosekl sedací prkénko a spadl do jámy lvové hovnové. Byl jako obvykle po krk ve sračkách. Zavolal na maminku ať mu pomůže z těch problémů ven. Ta se na něj zašklebila z balkónu, kde právě česala svého foxlíka, že nemá čas.

Fáfa tonul ve sračkách čím dál víc počínal se topit. Když tu přišla Myšlenka řkouce: „ Na dovolené jsem já byla, šlauch do huby ti pořídila“ a zmizela.

Fáfa měl sraček až nad hlavu, ale hadice v hubě vyvedená na zemský povrch ho udržovala při životě. Usilovně přemýšlel jak se z té šlamastiky dostat. Myšlenka byla po dovolené unavená, takže pro tentokrát s ní počítat nemohl, vůbec byl vděčný alespoň za ten šlaušek.

Po dvou dnech hovění si v hovnech, ucítil tupé nárazy na svou hlavu. Nejdříve si Fáfa myslel že je to nějaké abnormálně těžké hovno s příměsí železobetonu. Nakonec se však ukázalo, že je to bidlo. Fáfa byl konečně zachráněn z výkalového vězení.

Ležel polomrtvý na louce. Sotva trochu přišel k sobě všiml že vedle něj leží krásná žena nepodobná Pamele Androgenové z Baywatch, celá jen tak v miniaturních stringách.

„ Ahoj Fáfo, já se jmenuji Štěstěna a zachránila jsem tě od jisté smrti v lejnech, za tento dobrý skutek bych prosila řádně vyprstit, jamku vylízat, za kozy zatahat, protáhnout všechny otvory včetně růžičky…..pak můžeš zase jít po své práci. Fáfa namítl: „ Vždyť jsem celý od hoven!!!. No právě já jsem zase extrémně čistotná a hledám pořádný smradlavý chlapy. Šak víš jak? Protiklady se přitahují.“ řekla Štěstěna.

Fáfa neváhal ani minutu a Štěstěnu protáhl tak, že si ještě měsíc vybírala hovna zpoza nehtů a asi půl roku si třikrát denně musela koupat piču v heřmánku. No ale jak se říká někdo holky, druhý vdolky, tož proti gustu žádný dišputát.

Každopádně Fáfa zase získal pevnou půdu pod nohama s příslibem dalšího rande v čističce odpadních vod. Maminka byla nakonec ráda, že vše dobře dopadlo a koupila za to Fáfovi k vánocům pod stromeček špek, na který Fáfa musel před celou rodinou skočit.

Všichni se notně smáli, až se za břicha popadali, že jim Fáfa zase skočil na špek neboli naletěl.

A jaké z toho plyne ponaučení?
Lepší míti Opla, než v oku cizí sopla!

Napsal uživatel xxw dne Út, 08.06.2004 - 15:01

Comments

Aha, tak objevila se další postava. Předpokládám, že Štěstena a Myšlenka si to na závěr s Fáfou pěkně rozdají ve trojku a bude to ten nejhepyendovatější hepyend co znám. Hrozně se těším na pokračování a musím uznat, že i přes pár slabších kousků je Fáfa nejlepčí seriál na Mani.

Nerad to píšu, vždycky jsem byl příznivcem zejména Drahošovy textařské činnosti, ale nedá se nic dělat, prostě musím: „Dnešní Fáfa je absolutně odporné a nicneříkající dílko, schopné zaujmout jedině neobvykle vysokým počtem perverzí. Jinak je to prostě úplná hloupost. Stejně tak je hloupost velebit za tuto směs prasáren jejího autora. Všichni víte, že sám nemám daleko k častému používání nejrůznějších přisprostlých výrazů, ale tentokrát nemohu jinak. Je to SLABOTA!“

tož napiš nějakou silnotu, přece to tak nenecháš? nebo tě nic nenapadá?

Možná by punkový autor mohl zkusit vynechat nadbytečný a nepotřebný text a psát jenom vulgarismy, bylo by to ještě rychlejší než napsat takový článek.

Báseň třeba: Dr. Hron - Piča
Piča, piča, piča.

dík za doporučení, těším se až taky něco vydáš

Ano, sprosťárny a prasárničky jsou velmi laciné lákadlo, nicméně pro pleb vždy vděčné. Já se ale znovu vracím k tomu špeku, neboť ten je naopak zlatý fond a navíc pravda! Takže ten špek, to je paráda, a díky za něj Drahošu. Zbytek nekomentuji.

Ano máte pravdu, Fáfa dělí čtenáře a tak je to správné, ten kdo chce, zjistí, že se za tím skrývá ještě něco dalšího, na ostatní to skutečně působí jako obhroublá prasárana

Ano, doplnil bych, že citliví čtenáři, kteří hledají symboliku si skutečně počtou krásný lidský příběh a perverzáci se vztekají, protože o jejich úchylce zase někdo veřejně mluví.

Znám reálný podklad tohoto příběhu a musím uznat, že autor skutečnost uchopil svým perem mistrně. Pozor pánové aby Vám na čele nevyrašil šulín.

To je přece úplně jasné! Dyť tu de přece o veliké hovno. A nebo o velikou šťabajznu se špekem? A nebo je to ten Ópl..!?

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Refundo.cz