Fáfa o vánocích

Fáfa se jako obvykle příšerně ožral a spadl pod stromeček v obýváku.

Dříve to byla celkem trága, jelikož s ním žila ještě jeho matka, ale od doby kdy se nasrala a umřela, tak to nikomu nevadilo, jelikož krom prašivého psa a kočky nikdo s Fáfou nežil, ani žít nechtěl.

 

Fáfa tedy spal pod jolkou, která postupně usychala, jelikož Fáfůf dech plný alkoholových výparů byl pro ni značně toxický. Nakonec se udusila i kočka a pes a nebýt Myšlenky tak se zalkne i Fáfa.

Ta zazvonila v poslední chvíli na zvonek, jehož jiskra zažehla místnost plnou bioplynu a barák vybuchl i s Fáfou, což bylo štěstí, poněvadž se Fáfa začínal dusit pod tíhou vlastních teorií.

Fáfa byl vymrštěn do stratosféry, kde potkal několik Konzumentů vína, kteří si spletli vinný sklep se skladem nemrznoucích kapalinových směsí a otrávili se Fridexem. Pozvolna stoupali k Nebeské bráně a nebylo jim nejlépe. Měli lehce dementní výraz ve tváři a snažili se hrát slovní fotbal se skrytým atributem.

Dále potkal jednoho Fantoma, kterého naopak z Nebe vyhodili hajzlovým okýnkem. Padal k zemi a z řitního otvoru mu stále dral Hitlerův projev z 17.11. 1933, jenžto většina přítomných molekul hodnotila jako poměrně nevkusné umělecké číslo, které samozřejmě na pobyt v Nebi vůbec nestačí.

Nakonec Fáfu v Nebi nevzali také, jelikož měl každou ponožku jinou. 

Nakonec tedy Fáfa seděl na velké hromadě, která byla ještě před několika minutami jeho barákem, usmívaje se od ucha k uchu, jelikož mu střep z okna roztrhl držku. „Co si jen počnu?“ řekl si sám pro sebe Fáfa, tahaje si salámovou slupku z nosu. když tu k němu přisedla Myšlenka poudáce: 

„Vánoce jsou svátky míru

ty máš těžkou kocovinu

ty jsi hochu pořád sám

laskavost ti udělám

Tady jsem ti přinesla

tři vstupenky do pekla

třikrát v peklo můžeš jít

však jen dvakrát navrátit

na zem mezi lidskou smečku

co dost rozumí vínečku“ 
 

Nuž, což a tak Fáfa skončil na vánoce v pekle. 

A jaké z toho plyne ponaučení?

Lepší pádný argument než blbý vína konzument

anóbržt 

Lepší hovno za domem než-li býti Fantomem

Napsal uživatel xxw dne Po, 11.12.2006 - 12:20

Comments

Tleskám, křičím a jásám! Jen jim to nandej, chlapče! Zvratky semeno jebačka, to má grády!!!!

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Refundo.cz