Fáfa na výletě

Jednou se Fáfa rozhodl, že uskuteční senzační až makabrózní výlet. Jenže byl těžkopádně až nemožně rozhodný, tudíž nemohl uskutečnit přesné rozhodnutí kam tedy pojede a jak dlouhý čas či dobu, tam bude trávit.

Když tu přišla Myšlenka a povídá: „ Lepší s ženskou v jachtě, než sám na pusté chatě.“ a rozpustila se v dým, ne však konečný. Fáfa tedy zašel do obchodu, kde se jal koupit jachtu s ženskou. Dal si plavidlo do obýváku, čekaje jak se bude dál výlet vyvíjet.

Asi po čtrnácti dnech ženská zvaná Blondýna vylezla z jachty, skočila šipku a rozbila si hubu o podlahu. Fáfa ji nechal odvézt na záchytku, protože měl podezření, že je pod vlivem ethylalkoholu, ale nakonec se prokázala trojitá fraktura lebky se zlomenou páteří a zaraženými větry z východu, takže Blondýna skončila na jednotce intenzívní péče.

Fáfa se zavěsil na garnýž jako netopýr, přemýšleje proč ten velkolepý výlet stojí tak za hovno. Když tu přišla Myšlenka řkouce: „Jachta v moři musí plouti jinak výlet nezačnouti“. Jenže Fáfa nevěděl co je to moře. Zavěsil se na systém složitých kladek, kde se pohupoval asi dva dny a lámal si hlavu nad pojmem moře. Nakonec na to úplně zapomněl a zašel si do sklepa zanadávat na fotbal, život, ženské a politiku. Když se vrátil zpět našel v obýváku jachtu. „Do prdele co tu dělá ta kocábka?“ podivil se. Vzal sekyrku, rozsekal ji na kusy a vhodil ji do popelnice. Tak skončil Fáfův velký výlet.

A jaké z toho plyne poučení? Lepší chodit po horách, když v údolí zraje hrách. Hrášek strašně nadýmá pak dva kopečky dolina troubí to jak siréna a strašně to smrdí či nevoní.

Napsal uživatel xxw dne Čt, 06.05.2004 - 23:28

Comments

Chudak holka, jeste ze nemela zarazeny severak. A ten Fafa by uz konecne mel prestat poslouchat tu Myslenku a radeji nasledovat instinkt.

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Refundo.cz