Expedice Bahňák

Věci strašlivé se děly minulý víkend na Štěrku.

Toto je pokusné první vysílání Maňa TV. Pokud se osvědčí můžeme vysílat častěji. Redakci zajímá hlavně jestli preferujete kvalitu obrazu za cenu velkého množství stažených dat, nebo byste radši rozmazané ksichty, ale hlavně ať je to brzo stahlé? Otázka zní : Kolikatimegový soubor Vás odradí od toho abyste si ho stahli?

Napsal uživatel tap dne Čt, 27.07.2006 - 13:24

Comments

Já myslím, že tak třicet mega je akorát. Je to jeden kýbl dat, víc tomu neobětuju. Jo a kolik má vůbec totok vídeo, nejak to tam není napsané. Ale inak je to projekt vskutku brilantní. Su zvědavý, jak dlouho Maňa vydrží takový nápor dat.

Tak jsem podle rady pod obrazkem na obrazek klikl a dozvedel jsem se jen ze "operetion was timed out" Tak stahuji soubor k sobe na disk, jde to ale jako v dobe telefonickeho pripojeni. Nedela si z nas webhostingova firma prdel? 50 kilobitu za sekundu je fakt trapne :(

Pokud nebude soubor stažitelný, prosím autora o krátký komentář k samotnému filmu. Tuším čertovinu makabrózních rozměrů!

Je to docela dobré porno. Sice trochu příliš soft, uvítal bych odvážnější záběry, ale jako debut režiséra Tapa je to slušné. Těším se na další snímky.

Děkuji za ocenění. Vesměs máte všeci foťáky, co umí hýbací obrázky. Tak kdybyste natočili něco tvrdšího - doneste. Maňa TV odvysílá.

Mam otazku: jak mam ten film prehrat? Vice lidem to nefunguje, v mysosoftim playeru jede jen zvuk, funguje mi to jen v Realplayeru. Ten ale kazdy nema. Nevi nekdo, kde je zakopanej pes?

Problém bude asi v codecu který jsem použil je to DivX 5.0.2. Říkal jsem si že to je ten nejběžnější a mně v Media Playeru funkuje. Připojuju se k prosbě. Má-li někdo radu jak to udělat tak, aby to nabeton fungovalo všady, dejte vědět

Z toho mala co si pamatuju a z toho, co sem ted videl usuzuju, ze to byl hezky a povedeny vikend. Slusi se podekovat Lucce, protoze doma neni nikdo prorokem a ze sobotni pivni snidane jsem vyvaznul jeste pomerne dobre. Toz zas nekdy nashledanou na Strku!!!

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Refundo.cz