Evoluce ženatého muže?

Evoluce (z latiny evolvere = vyvíjet, odhalovat / evolutio = vývoj, odhalování) označuje pozvolný, průběžný vývoj.

Vědecké poznatky, že evoluce je otázka několika tisíců let než se živočich začne měnit v důsledku okolního prostředí je zcela mylná a u muže neplatí. Svou teorii můžu dokázat dlouhodobým sledováním několika náhodně vybraných subjektů v mém okolí. Tyto evoluční změny nastávají prakticky okamžitě po společném soužití s druhým pohlavím a vrchol těchto změn nastává narozením potomstva.

Sledovaný subjekt ( dále už jen ,,muž,, ) vykazuje změny jak fyzického rázu, tak i psychického. Je zajímavé, že tyto změny muže jsou přímo úměrné délce setrvání s druhým pohlavím a jejich dětmi. Když jsem začal tyto změny zkoumat, tak můj prvotní dojem byl takový, že dochází spíše k degradaci mužského organismu, ale po hlubším zkoumání jsem přišel, že nejde o degradaci, ale o evoluci. V mužském těle nastává mnoho změn, které usnadňují přežití v tomto nehostinném prostředí a bez těchto evolučních změn, by muž již po krátké době začal mentálně degradovat, což by vedlo k extrémnímu snížení nejenom jeho IQ, ale i osobnosti a v horším případě by vedlo k smrti. Jako první a nejdůležitější změna dochází ve sluchovém ústrojí, které v rámci možného přehlcení okolními zvuky, začne propouštět pouze 18% všech těchto nežádoucích okolních podmětů vyvolaných partnerkou a dětmi. Také nastává změna v mozkové sféře vnímání a z těchto 18% propuštěných zvuků jsou podvědomě přefiltrovány přijaté zvukové podměty. K vědomí jsou propuštěny opravdu jen ty důležité informace partnerky a dětí, které zabezpečují přežití celé rodiny a uspokojení jejich potřeb.

mozek

Zrak muže ztrácí velké množství periferního vidění a to mu usnadňuje zaměření pouze na činnosti, které provádí, aniž by ho rušily ostatní zrakové vjemy. Další fyzická změna je tvorba tukových zásob v rámci ochrany důležitých vnitřních orgánů v důsledků častých nárazů vyvolaných dětmi, co po rodiči pravidelně dovádí a skáčou.

V mentální sféře se mění mužské vnímání okolí a okolních vzruchů. Vzruchy, které by svobodného a bezdětného muže okamžitě vyvedly z míry nebo soustředění, ponechávají ženatého muže zcela v duševním klidu. Všechny tyto nové objevy mě přesvědčily, že evoluce u některých živočichů je možná i v průběhu několika měsíců pokud jsou vystaveny rapidní změně jeho okolí. O dalším výzkumu budu nadále informovat. 

Napsal uživatel Bratr Pů dne St, 22.04.2009 - 09:39

Comments

Si říkám esli by to pro tvé erudované statě nechtělo novou kategorii s novou ikonkou. Co třeba věda a výzkum?
Oceňuju koherentní styl, který udržuješ. Souladí s názvem serveru :-)

Těmi svými komentáři jste tomu fakt dali korunu! Pánové, soudruzi a dámy: dobrá žena je pro muže požehnáním, a jestli někde opravdu dojde štěstí, tak v povedeném vztahu. Šmrdolí-li se přitom kolem drobotina, pozná navíc skutečnou životní radost, dok

Bratře Pů opět díky za článek. Oceňuju tvůj talent jehož užitím vyvýjíš činnost, která je pro Maňu velikým přínosem. A odteď budu svého milého muže oslovovat titulem - můj drahý evuláte.

Jsem rád, že čtenáři Mani oceňují mé příspěvky. Za tento úspěch nemůžu jenom já, ale celá řada světových vědců, kteří se také podíleli na všech dosavadních výzkumech. A právě touto cestou chci popřát brzké uzdravení mého spolupracovníka a dychtivého

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Refundo.cz