Erotika, Erotika, Erotika aneb tipy a triky pro dlouhé zimní večery

Nastává třeskutá zima a s ní i dlouhé večery, které se mohou pro mnohé z nás stát nebezpečnou alkoholovou pastí plnou nudy, nebo naopak sportovním kolbištěm lásky, nasátým nejrůznějšími sexuálními experimenty, jenž můžou hraničit i s hranicí fantazie a dovést vás k naprosté extázi nevědomí. No nyní už nechme keců a podívejme se na pár praktických tipů, o kterých jsem se doslechl.

Autoerotika pro muže

Jeden můj kamarád / dále MK1 / se dostal do nezáviděníhodné situace. Nemůže jíst, pít a kouřit a také sehnat žádnou partnerku za účelem sexuálních experimentů a plození dětí. Řekli bychom: Nezáviděníhodná situace!!! Ale jak říká klasik: Žralok v omáčníku rybu neuloví, ani když mu na šos pliveš. Tak přesně tohoto hesla se MK1 chytl a celou situaci vyřešil po svém.

 

Dr.Hron: Ahoj, tak já bych rád věděl jak tedy trávíš dlouhé zimní večery bez ženské a dokonce i alkoholu.

NK 1: Chovám mouchy lustrové anóbržt Diptera lucidofila

Dr.Hron: No a dál?

NK1: Pak tak kolem 16.00, to už nudou nemůžu vydržet , napustím vanu……ježíš to je trapné.

Dr.Hron: Jen se neostýchej, nikdo nebude vědět že jsi to právě ty.

NK1: ….no a lehnu si do vany, ke které dám klícku s mouchami, pak si čtu v erotickém časopise, no a když nastane erekce tak zreguluji hladinu vody tak, aby mi nad ni trčel jen ten žalud….fuj já jsem odporný!!!

Dr.Hron: Ale vůbec ne, každý máme přece své mouchy.

NK1: …..no dobře- ten žalud představuje jakýsi pustý ostrov uprostřed oceánu….pak vylovím pinzetou mouchu, utrhnu ji křídla a nechám ji po tom ostrově chodit…to víš – odletět nemůže, plavat neumí, tak co jí zbývá…chacha…..tak ona chodí, někdy i dvě hodiny, prostě dokud nevyvrcholím…..no a pak zmučen a unaven slastí usnu spánkem spravedlivým….tož tak já zimuju.

Dr.Hron: A jak často tuto techniku praktikuješ?

NK1: Já bych nerad……tempo je individuální. Osobně tedy 10x týdně cca po dvou číslech, při spotřebě dvou kusů mouchy lustrové na jedno číslo, od listopadu do dubna, takže si dovedeš představit, jakou musím chovnou stanici…bzzzzz

Dr.Hron: Kvalitu a kvantitu chovu, bych raději nechal pro nějaký odbornější časopis, každopádně dík za rozhovor.

 

Hrátky vánoční

Říká se, že správný chlap souloží třikrát do roka a sice: na narozky, na Ježíška a při každé příležitosti-tady bych doporučoval polohu ze zadu, jelikož můžete kdykoliv odejít, ale v ostatních případech, se nebojme experimentovat, a dohnat naše nevědomí na hranici bezvědomí. Prozradím vám jeden postup , který používá jeden z mích přátel /dále MK2/, který si samozřejmě nepřeje být jmenován.

 

Dr.Hron: Ahoj MK2, tak jak to na toho Ježíška děláš?

MK2: Vařím rybí polévku a míchám ji obráceným křížem, a to mě vždycky vzruší.

Dr.Hron: Něco na tom je a kde máš ten experiment?

MK2: No a jak su vzrušený, tak zavolám své kamarádce, má sice 55 a povadlé kozy, ale to je jedno, ta vždycky dojede jak je to nejrychlejic možné a jdem na to.

Dr.Hron: Na co?

MK2: Tak já ju přesléknu za čerta a….

Dr.Hron: Jak takový ženský erotický čertík vypadá?

MK2: No čertík….dobře. Základem je aby byla celá epilovaná, minimálně depilovaná. Pak ji celou natřu teplou kolomazí, pěkně ji zamotám do celofánu a na hlavu ji navléknu latexovou černou kuklu z gumovými rohy….páni to je pak vzrušeníčko….horší je to pak rozbalit a umýt.

Dr.Hron: Dobře, takže slečna je přeslečená za čerta a tím to končí?

MK2: Ikdepak!!! Pak ji spráskám tím krucifixem , až jsem doslova nepříčetný a ona mne pak celého zamotá do alobalu a pak vyvrcholím.

Dr.Hron|: To zní zajímavě. A kolik to tak veme času?

MK2: Tak polévku vařím tak od 10.00. V 11.00 jsem už vzrušený, v jednu přijíždí kámoška, převlékám ju tak hodinu, bičování veme tak dvě hodiny a alobalový smotek tak hodinu a orgasmus pak tak půl hodiny. Dohromady tedy pět a půl hodiny, jestli správně počítám…pak nějaké to odstrojování, a hupky šupky k našim na štědrovečerní večeři.

Dr.Hron: Tak ti moc děkuji za rozhovor, je vidět, že máš obrovskou fantazii.

MK2: Pak ještě u našich…..

Dr.Hron: To opravdu stačí, díky za rozhovor, bylo to skutečně vyčerpávající.

Vážení čtenáři, pokud máte také nějaké neobvyklé sexuální zážitky, o které by jste se chtěli podělit s ostatními, tak neváhejte a napište mi. Za redakci děkuje Drahomír Hron

Napsal uživatel xxw dne Pá, 12.12.2003 - 14:24

Comments

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Refundo.cz