Duchové a policajti (SM)

Věříte na duchy? Ne? A na policajty ano? Povím Vám mou zkušenost s obojím a to v jeden den.

Poté co mě propustili z blázince a já slíbil doktorům, lapiduchům a spolupacientům, že už budu hodný což obnáší: pravidelnou stravu, stolici, cvičení, spánek a žádné drogy, alkohol, večírky a konec s promiskuitou a nekonečným masturbováním, jsem se ocitl v Uherském Hradišti v restauračním zařízením zvaném Koruna. Přisedl si ke mně divně vyhlížející pán, který se představil jako Ing.arch.König / dále pan K/. Počáteční nedůvěra k tomuto muži byla prolomena cca po pátém pivu. To mi už pan K nabízel nocleh, svou manželku a auto k společnému užívání.

Vše mi připadalo velmi podezřelé, ale asi po desátém pivu jsem pana K slepě následoval do nějakého Starého Města, kde prý údajně bydlí. Následovaly ještě zastávky v nějakých nočních podnicích nevalné úrovně a zhruba ve dvě hodiny v noci jsme byli vyhozeni z kavárny Na Špici. Pak obtěžkán blíže neurčeným počtem lahvových piv jsem se ocitl na dvorku prazvláštního domu kde pan K bydlel. Zasedli jsme ke stolu a pokračovali v konzumaci alkoholu. Pak pan K donesl kytaru a požádal mě zda bych nerozveselil policejní hlídku stojící před jeho domem. To se nedalo odmítnout. Otevřeli jsme okno a z plných plic jsme policajtům hráli píseň: "HEJ FÍZL VEM HO SEKEROU!" /zdařilá hradišťská coververse písně The Wall od kapely PINK FLOYD/. Když jsme tuto píseň začali asi po šesté opakovat, tak nás přišli příslušníci upozornit že rušíme noční klid. Já jsem jim na to řekl, že si zpíváme doma a určitě nepřekračujeme hluk 20 decibelů, který je během noci povolen. To je trochu vyvedlo z konceptu a řekli že jim znemožňujeme vykonávat službu, jelikož se jim opilí řidiči, které odchytávali, smějí. Já jsem jim na to řekl že to je jejich problém a nám je to úplně fuk. Pak změnili strategii a začali prosit: "Klucí mějte rozum, nedělejte si s nás srandu, prosím". Jelikož jsem slušně vychován, přislíbil jsem, že zanechám hudební produkce a dojat společnou vzájemností jsem si s nimi potykal a se slzou v oku jsme se rozloučili. Panu K se to velmi líbilo a vybídl mne k další hudební produkci na jeho dvorku.

Zahrál jsem ještě několik písní , když tu se před námi zjevil přízrak v bílém prostěradle polil nás kýblem studené vody a dost ostře nám přikázal ať jdeme spát. Jelikož jsem v blázinci získal velký respekt k duchům apod., ihned jsem zalehl do postele, kterou mi ta tajemná bytost přidělila. Když jsem se rámo vzbudil, nevěděl jsem kdo jsem, kde jsem a proč tam jsem….ale to už je jiná povídka.

Napsal uživatel xxw dne Čt, 05.06.2003 - 07:58

Comments

No, když už po čtvrté ležel policista na panu Dr. Hronovi a valchoval mu obličej, podařilo se panu Dr. Hronovi vyloudit několik zvuků, asi v tom smyslu, že si to vymašlí, a tak podobně, jak to ostatně všichni známe, že.
Potom až do rána mluvil Dr. Hron pouze fistulkou, a pouze na téma blázinec a nedostatek sexu. To s tím strašidlem se mu asi muselo zdát, přece jenom ty pilule a pivo... Ráno pak měl značné obtíže do sebe cokoli vpravit, ale naopak vůbec žádný problém ze sebe cokoli vypravit. Duchové uklízeli celé dopoledne.
Pokud vám zavolá Dr. Hron, že je v průseru a potřebuje ubytovat, nakrmit, a půjčit 200 Kč na chlast, pozvěte ho.
Ale ať si vezme vlastní prostěradlo!

Drahomir Hron je naprosty blazen, ktery ztratil kontakt z realitou kdysy pred 15lety. To ze skonci v blazinci bylo jen otazkou casu. Z druhe strany sklada a pise dobre kusy. Takze Hrone jeste nam doprej trochu sveho genia nez zcvoknes a vymaslis se!

Kdo se asi skrývá pod pseudonymem "Barbucha"? Myslím, že to vím. Je to Dr.H., který v přestávkách mezi mašlením píše lichotivé komentáře ke své osobě. Ale kusy skládá dobré, to je pravda. Teď už ale odlož manažerský háv a hurráá do normální práce! Tam už ti to magoření vykurýrujou. Ano, jsem to já, tvůj přítel Jara.

Ja prostě říkám bravo! .. ke všemu, co náš milý Dr.H. dělá, říká, píše, zpívá, hraje...

Nechci zde chybet. Navic na duchy verim. Ve Starem Meste je vubec duchu dost. Stejne tak jako v lese. Nevim co pod vodou. Ani mezi mraky. Ale spis jo. Tam taky. Mam rad koprovou omacku. Ackoli nejradsi mam svickovou omacku.

No tys nám tady chyběl, v debatě o počínajícím šílenství...

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Refundo.cz