Cyklodresy s motivem Maňa říkala!!!

Přátelé, přátelé! Tak jste se dočkali a po nekonečných peripetiích ohledně zlepšování a zhoršování designu, dohlasovali jsme se do FINÁLNÍ PODOBY dresů.

Dresy nepotištěné, pouze na odzkoušení jak sedí na našich vysportovaných postavách, budou k mání teď o víkendu. Pak je zase vrátíme a dostaneme je zpět už v barvách reprezentujících Maňu, našu patronku.

Toto je tedy URGENTNÍ VÝZVA:
Kdo ho chcete, ozvěte se GuRu-ovi nebo sem do komentářů, nahlaste své rozměry či speciální požadavky.

Cena vychází kolem 2000 Kč bez DPH za dres i kalhoty, jedná se o ten kvalitnější model a normálně se to dá pořídit za podobné peníze.

Vzpomínejte komu chcete udělat radost do nadcházející sezóny, zpytujte svědomí esli jezdíte na kole vhodně ustrojeni. ZA TÝDEN BUDE POZDĚ a kdoví esli bude nějaký dotisk.

Více na www.dres.cz nebo osobně či písemně GURU riccardo.guru(zamotanec)gmail.com

Napsal uživatel zvl dne Ne, 01.02.2009 - 11:51

Comments

Svých modrých riflí se nevzdám ani na kole ani na běžkách. V cyklogaťkách bych si připadal jak naprcaná buzna (nic proti homosexuálům). Ale pěkné bavlněné tričko s emblémem mani to bych bral.

Co su ufon, abych mel gule jak martan nebo vadura a vyopadal jak idiot, snad na kole se jezdi v kvadru se slajfku a nebo v origos kroku, ale ve skafandru? ste sa zblaznili????

Proti systému je třeba bojovat. U Plačků je přísně zakázáno jíst hamburgery, pít Coca - Colu a lítat letadlem. Dále se zakazuje poslouchat uznávané kapely a číst doporučenou literaturu. Na kole se je

Jsem aktivní cyklista a kolo je mým každodením dopravním rostředkem. Velice rád bych oblékal dres Mani a proto pro tento skvost mezi cyklistyckými dresy hledám sponzora. Vážený sponzore, tvou dobroti

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Refundo.cz