Fáfa omylem teoretistou

Fáfa se díval do výloh na odraz svého těla, jestli je či není pořád ještě krasavec, přičemž asi čtyři výlohy vybil při zatínání svého prsního svalstva. Najednou se přistihl, že už zase krade. V ruce držel televizor značky Rubin3, nějaké čokolády na vaření a kvapem mizel někam za město.

Po dvou dnech stihomamu to psychicky nezvládl a řekl si, že se půjde udat na polici. Když chtěl staršímu seržantovi na ulici říci celou pravdu, poskočili mu hlasivky asi o 25oktáv, takže vydával jen ultrazvuk, jenž je lidským uchem nevnímatelný.

Tento nepříjemný stav trval cca 14dní, během kterých se jeho ultrazvuková frekvence nabourala do vysílaček několika letadel. Piloti když slyšeli Fáfův pohnutý životní příběh, tak zapomínali kočírovat svá letadla, někteří dokonce přímo vypínali své kokpity, aby si tu story vyposlechli až dokonce.

Za ty dva týdny Fáfova verbálního průjmu spadlo asi 1315 bombardérů, 2845 osobních proudových letadel, 6789 letadel nákladních, 3560 vojenských helikoptér, 82 546 soukromých letadel a dvě letadla L-410, jenž byli ve vzduchu jen náhodou, jelikož jim bylo smutno.

Celý tento kousek byl samozřejmě připsán na účet mezinárodní teoretické organizaci Al-vyKládá, která se tím dodnes velmi chlubí. Dokonce mazaný svůdce této skupiny nějaký Blil-Ládin se vynořil ze svého bunkru na dně Hlubokomariánského příkopu, aby nechal udělat fotku pro televizi Al-Nasírá s modýlkem letadýlka Káněte v jedné ruce a s glóbusem zeměkoule v ruce druhé. Kapitána Hajduka měl údajně vraženého v řiti. Jenže my víme své.

Pak naštěstí přišla Myšlenka poudavše: „ Pravdu hloupé mluvit je, kdo lže ten vždy vyhraje!!!“ a zmizela. Fáfa udělal přesně to co mu řekla Myšlenka, načež se mu strašně ulevilo. Počal opět normálně artikulovat, ikdyž ještě asi měsíc mluvil fistulkou, za značného zájmu jistého homosexuála Pepy z časopisu Soho. Jenže „ Lepší mluvit fistulí, než-li provaz na kulích“.

A jaké z dnešní bajky plyne ponaučení? Hned několik:

  1. Lepší býti toaleťákem, než v dnešní době Leťákem
  2. Lepší žena z Chomutova, než porazit Kasparova
  3. Lepší žena z Jirkova, než porazit Karpova
  4. Lež má krátké nohy a pravda ještě kratší
Napsal uživatel xxw dne Čt, 02.09.2004 - 14:29

Comments

Francku tys to zase nepochopil, asi máš hodně starostí

Hrach mu vlezl na mozek! To je jasné. Ale směju se este ted! Dobry! Pekne povzbuzeni do dalsi prace...

Kokpit se vypíná snadno, ty vole. Zmáčkneš pouze cuplík, a je vypnutý. (A máš-li fantazii, tak ti to stačí, pokud nemáš, tak si naser.)

Chtěl bych Drahošovi zde nyní vzdát holt a poděkovat, neboť příběh je dokonalý, krásný a (- kdybych to jeho slovo nepoužil několik chvil zpátky u článku Hampičova) tak i celý takový správně makabrózní. Ing. Dr. Drahoš Dadula Hron je pán světového šoubyznysu, světového šoustbyznysu a světových duševních nemocí a poruch. Proto píše příběhy velké a největší. Diky ti zase jednou moc, brachu!

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Refundo.cz