Růžová – pink – Rosa – rose – rosado – roseto

Když si moje spolubydlící koupila růžové nazouváky, přešel jsem to bez povšimnutí. To bylo ovšem to nejlepší, co jsem s tím mohl udělat. Nevšímat si toho.

Posléze přibylo růžové tričko a já tušil, že jde to tuhého. Nemám rád růžovou barvu. Leč nějaké pochybné individuum s blbě ukousnutýma kulama a bytem od Milána po Paříž, se rozhodlo, že svoji přehřátou zálibu v nevkusných barvách vnutí i jiným. A tato barva se prosadila s nevídanou agresivitou. Všimli jste si toho taky???

Pokud ne, tak vězte, že se to těm kreténům co tahají za nitky manipulace s čímsi tak pofiderním jako je móda povedlo. To, že se těm kriplíkům skrývajících svoji úchyláckou podstatu pod slupkou mejkapů podaří přesvědčit o jedinečnosti růžové vesnické dívenky, to bych bral. Že na to skočí moje spolubydlící, se slovy o tom, že je to pěkná barva, sluší jí, Bože, to sem slyšel od spousty asi dobře zmasážovaných lidí!!!, prý růžová a blondýny, to de dohromady!!! Pchéééé! To mě zaskočilo. Ale je blondýna, budiž. A potrefená husa nejvíc gágá, tož nechce uznat chybu a jede v tom dál, ok. Ale to, že nás ta růžová vlezle ovládne, to sem nečekal. Nezbývá než těm, stále se pokouším být politicky korektní, BUZERANTŮM NÁVRHÁŘSKÝM BUZERANTSKÝM, a je to v pytli, přiznat dočasné vítězství. Beru to jako jejich zapšklou pomstu a snahu nám mršit baby.

Spoléhám se na to, že je potřeba krmit mozečky poblázněných růžových individuí stále něčím jiným a toto pomine. Ale tímto apeluju na všechny soudné Maňase, nebo aspoň ty, kteří se mnou soucítí. BOJKOTUJTE tu barvu. Vysmívejte se těm co mají růžovou na sobě a považují se za soudné a příčetné. Neb to podle mě nejde dohromady. A hlasujte v anketě. Preventivně sem tu barvu zatrhl ženě, projevila se, pravda zaskočilo mě to, jako rozumná bytost a růžovou nosit odmítla. Kvituju s povděkem, že Vaďurovi zplodili a Koovi plánují zplodit syna. Zlatá modrá chlapečkovská barva. Když už teda děti. Pro příklad mé rostoucí frustrace uvedu několik případů, kde všude sem tu barvu objevil.

NENÁVIDÍM RŮŽOVOU!

Růžové oblečení na blondýně do 30 let – asi 27x, přestal sem již počítat.

Růžové oblečení na obarvené blondýně kolem 50 let, obzvláště nevkusné!!!! – asi 14x

Růžové oblečení na ne-blondýnách – kupodivu taky nespočetněkrát.

Růžové kruhy v ušách o poloměru hravě přesahujícím 5 cm – 7x. Patří takové exempláře ještě k lidskému druhu???

Mraky růžových igelitek!

Sedím na zahrádce a piju pivo, kolem jezdí šaliny. Seděl sem tam po dobu 5 piv. Šalina projela kolem asi 200 krát. Růžovou sem nezaregistroval snáď jen ve 3!!!

Vrcholem bylo, že kolem mne projela asi 15x růžová šalina.

Hospoda u Růžového pantera – 1x.

Ve Vlkošu si kdosi zvolil za barvu fasády baráku růžovou – totální ztráta soudnosti.

Růžové parapety oken 2x.

Růžové vrata 3x.

Růžové auto 1x.

Růžové boty, dřeváky, nazouváky – 9x

Píšu to u nás ve studovně a přede mnou sedí dívka v růžovém tričku. Bez komentáře...

Kdo viděl cokoliv s touto úchylnou barvou dejte report do kometářů!

Napsal uživatel Hampejz dne Pá, 09.07.2004 - 14:57

Comments

Musim rict,ze ruzova Mana je opravdu hoooodne uchylna.Ale jinak si Hampeizu myslim,ze se rozcilujes zbytecne.Jednak s tim nic nenadelas a jednak jsou mnohem horsi veci.Treba bejt bodnutej,vime?Jo a BeBe neboj hlasoval jsem.Samozrejme pro postevacek.

jA NEMAM SLOV!!!! kDO ME TO UDELAL???? A PROCCCCC??? VIDIM RUDE, POKOUSI SE O ME INFARKT A VUBEC, TOTO NEROZDYCHAM!

Nádech a výdech! Pusť trochu kyslíku přes své růžové rtíky, vyspi se do růžova a hned uvidíš svět o něco růžovější!!

Ano. I z barvy lze zmagořit. Většina samečků sice zajde na holky, ale jde to i z barvy. Naštěstí jsou na světě zubaři, a ti chodí v bílém. A hodně trápí a mučí lidi. Tam na křesle by tě to přešlo. Vzpomínal bys na růžovou ještě rád. Bohužel máš, jak se obecně ví, zdravý chrup. A tím je všecko zamotané... Pro uklidnění ještě připomínám, že pivo je barvy zlatavé, pěna bílá, kouř cigaretový je šedivý, mráčky modré, papoušci pestří. Smrt pak, ta má barvu takovou zvláštní, lehoučkou...

Ráno malá honička v koupelně. Pak poklusem na autobus. Odpoledne do tanečních. Tělocviku se dnes také nevyhnu. A kromě toho mám menstruaci. Jak to všechno může jedna holka vydržet? Jednoduše! Pokud používá vložky Always Ultra a nosí růžové kaťky, může zůstat ve formě pořád.

A nemohla bys prosimte v ony dny nosit kalhotky cerne nebo cervene?

Dej pokoj s prádélkem. Teď mě spíš zajímá, jestli mě vezmeš s sebou do helikoptéry, až budeš lovit tu nestvůru.

Jasne, muzes tocit vrtuli! <img src="image/fuckyou.gif">

estli budes v ruzovem s cervenyma skvrnkama, toz ta do te helikoprery ja teda nevemu!!!!!

Moje žena dnes ráno odjela na zkoušku z Bezpečnosti práce při práci se zdroji ionizujícího záření pod Státním úřadem pro jadernou bezpečnost v růžové halence.
Hampejzu sorry, eště jsem spal a nedokazal jsem tomu zabránit.

estli vas takto budu videt i na lodi, toz to pude ke dnu a katastrofa je na svete!!!!

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Refundo.cz