Neprozřetelnost

Nastaly zlé časy. Bohužel jsem to nečekal, jelikož jsem nebyl, tak jako někteří moji přátelé vizionář. 4 roky řehole, odříkání, dřiny a já nevím čeho všeho ještě mi daly za pravdu. Moje sedmileté studium bylo marné a zbytečné. Dodnes pamatuji na svoji matku, která při předávání diplomu plakala. Už tehdy věděla, jak těžké to bude. Dlouho jsem si myslel, že to byly slzy radosti.

Je 1500 a já sedím v místnosti č.406 spolu se svými 16 kolegy a přemýšlím o tom, že bych to pro dnešek zabalil. Je mi to trapné, dnes jsem opět dorazil poslední. Práce se mi nedaří. Již potřetí se snažím na svém kalkulátoru MR 610 sečíst 126+11. V kanceláři je hrobové ticho. Tu a tam se ozve ?do prdele? nebo ?kurva?. Atmosféra jako tenkrát na západě. Čtvrtý pokus 137.

Nedá se, musím vydržet alespoň ještě hodinu. Celá věčnost. Po dvacáté překontroluji emailové schránky. Nic pozitivního. 1 nová zpráva. Subject: změna C na objektu 610B. Ani to neotvírám. Vstávám a jdu se vymočit a pro kafe. Je 1508.

1510 opět usedám na své pracoviště. Projíždím telefonní seznam v mobilu a hledám přítele na telefonu. Práce se stále nedaří. Odkládám mobil s tím, že nikomu volat nebudu.

Následujících 20 minut není pro tento příběh zajímavých. Podařilo se mi v nich sečíst, přenásobit a odmocnit několik čísel. Mě to umocnilo v tom, že to nikam nevede.1539. Rozbaluji gothajský salám a hledám mezi tužkama v šuplíku plnotučnou hořčici. Je 1547, pomalu dožvýkávám a utírám si omastek do kalhot. 1550 vypínám počítač.

Končím. Alespoň pro dnešek.

Napsal uživatel f75 dne Čt, 19.02.2004 - 00:01

Comments

Gothaj! Ten bych si taky dal! S rohlíkem a s hořčicou. Možná by k tomu mohlo byt aj trochu sýra. K tomu kafíčko s mlíčkem, kousnout a usrknout. Jak se to kafe přelévá přes ten salám, to miluju. A až bych se napral k prasknutí, objevil bych ještě schovaný perníček s marmeládovou náplní. Tak bych ho do sebe ještě dostal a dosrkal to kafíčko. MŇAM!!!!!!

No to je ta Praha, open hall- 30lidí, jen PC a pracovní telefony, každý ti čumí pod prsty a tajně se soutěží kdo odejde první, Freezo vrať se než skončíš v ústavu.

Bohnice nebo Kroměříž to je fuk. Jsi veliký mučedník. Až tě vyhlásí za svatého budiž tvými atributy Fender a Gothaj. Patronem budiž všech před monitorem mučených.

frizo,sem te poznala, sem dobra,co? nechali jste si u nas kafe a caj, tak to asi vypijem, jo a ten Whirlpoolackej sampus mozna taky, no a jak jste si zalyzovali??
P.S.Gothaj nejez, jsou tam fakt pomlety mysi a fsecko mozny, Frizo, ty mas i na sunku!!!

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Refundo.cz