Co z toho robátka bude? Rozpad vztahu?

Jakožto nelenící redaktor tohoto serveru Vám přináším několik nových pikošek ze zákulisí našich nerozvážných, leč stále přátel, jež vlézli do chomoutu.

Z výborně informovaných a patřičně ožralých zdrojů vypadlo, že manželům-čekatelům Anatosenapijemovým již nevoní vzduch hradišťského předměstí v obci Mkv a rozhodli se přestěhovat za něčím více hoch! Budiž, mají na to jistěže nárok, ale nás zajímalo, co je k tomu vede? Nabízí se také otázka, vydali-li se správnou cestou a neurvali-li si sousto, jež je příliš hoch! Podařilo sa nám zjistit, že jejich kroky směřují do bývalého hlavního sídla rakousko-uherského mocnářství a dnešního hlavního města našich rakouských sousedů, ano, do Vídně!!! A rčení kroky je potřeba brát se 100% vážností, tentokrát se nejedná o klasickou redaktorsků máčku! Oni namísto pravidelného pátečně-sobotního rekreačního setkání v městských lázních Koruna chodí raději do Vídně pěšky! A vraceja sa z tama nad ránem, nám, nevyléčitelným, sa smějou u Moravy, když oni tuto nevinnou řeku zneužívají jakožto orientační linii na cestě do Ouzka a zpět a nevyléčitelní ji berou jako postupovou metu na cestě do Staráku!!! Vskutku skandální odhalení. Maňu ovšem neoklamal jejich hoch povýšenecký nadhled nad námi a pokusila se zjistit, proč tak vlastně činí. Pravda je šokující. Hlubinný psychoalkoholik, pan Alkala pro náš servr uskutečnil rozbor jejich překvapivého chování. Závěr Vám předkládáme nezcenzurován, v původním znění, stenograficky přepsán.

 

Redakce: Pane docente Alkalo, mohl byste nám prosím Vás objasnit jejich překvapivé chování?
doc. Alkala: Na pivo ňa pozveš? Ne? Kurva, pozvi ňa na pivo, já su student profesury!
Redakce: No dobře, tak jedno pivo, pane vrchní, jednu Plzeň!
doc. Alkala: A dvojitý rum!
(pan docent mlčí a upřeně pozoruje dabl rum. Pak přihmouří oči a kopne jej do sebe, zapije pivem, krkne)
Redakce: Pane docente, prosím, k tématu...
doc. Alkala: Eště jednůc a fofrem!
Redakce: Co si myslíte o nastíněném problému?
(situace se opakuje, pak najednou spustí)
doc. Alkala: Je to strašné. Oni úplně přehodnotili svůj hodnotový systém. To, že se rozhodli přenést ten jejich barák, no barák, tu ruinu, do Vídně pěšky, o pátcích a sobotách na zádech a vydávají to za rekonstrukci, to bude chudák robě, oni si myslí, že široké bulváry a ta jejich ruina, víte, přenos, to není legrace a v tom stupni těhotenství, to není jak jet do lázní na Korunu, to se dá přežít, ale každý pátek do Vídně, s cihlama a trámem ze střechy, a co až přijdou na řadu okna, to není jak okno z Kači, to nejsou lázně ta Vídeň, si myslí, že ta jejich ruina na bulváru Brýner Štráse, že to děcko jako bude jiné, lepší! Hrozné, to je strašné. Dvojitý rum!!!
Redakce: Doch! Zweimal!

Bohužel, pravda je mnohem horší. Manželé Anatosenapijemovi sice podnikají překvapivé a dálkové kroky a docent Alkala vyjádřil naději, když teda dostál šťukavku, že sa to zpraví.

Jenže překvapením pro Vás jistě bude, že divné chování, a tady se ho Maňa vůbec nerozpakuje označit za hlubokou krizi integrity vztahu, postihlo i manželský pár novomanželů KÖ. Začalo se to projevovat zprvu poněkud nenápadně. Po každých víkendových lázních pan KÖ vrací nejen nápoje. Bohužel ne číšníkům, ale to je v tomto případě nepodstatný detail. Jeho počestná manželka KÖová to nese ovšem velmi nelibě. Zastává legitimní názor, že co si pan KÖ koupil, neměl by hned vracet. A nejde-li jinak, alespoň by si zakoupené mohl ponechat do rána. Správná to hospodyně! Rozpor se prohloubil již do té míry, že pan KÖ přestává navštěvovat víkendové lázně Koruna, Zeppelin a vrací nápoje osamocen někde v ústraní, zavřený třeba v lednici! Proč si vybral zrovna tento prostor, se nám doposud nepodařilo zjistit. Nu a paní KÖová zareagovala též promptně. „Když to chce furt vracet, já u toho nemusím byt!“, bouchla rázně do stolu s rumy a lázní se zúčastňuje s místně známou Hyenou a konkubínou manželů Anatosenapijemových, jistou Ivn.

Podle důvěrných informací se stěhovaly almary a tak se není čemu divit, když psychiatr Bibinský k tomu pro náš serv exkluzivně krkl asi toto: “No, tak to je konec! To je klasická destrukce vztahu. Tady došlo k zásadnímu přelomu hodnot. Zatímcož u zdravých novomanželských párů je tendence spíše ke společnému shromažďování, zde dochází k opačnému, řekl bych až extrému, kdy vracejí oba dva a ještě odděleně. To je konec. A za asistence třetí osoby, v tom nevidím budoucnost!”

Naše redakce doplňuje: “Tak to byl Ciment!”
Jak se vyvíjí vztahy v Maňa společnosti Vás samozřejmě neopomeneme aktuálně informovat.

Napsal uživatel Hampejz dne St, 17.09.2003 - 14:54

Comments

Protože jsem se víkendových lázní zúčastnil a i v sauně se řádně popařil, rozumím všemu a můj ksicht zdobí úsměv od ucha k uchu. Gut.

Pokud tento článek není naprostý blábol, tak je strašně interní. Tak interní, že mně připadá jako naprostý blábol. žádám vysvětlení:

Ja vim, ze sem tehdy jel krom chlastu i v tech marihuanach a hasisech, ale takovou jazdu sem teda necekal. Vcera sme marne s Vaduru spekulovali, o cem to vlastne je a fakt sme na to nedosli ani U Osla, ani na Miru, ani na Vertigu, ani po 8 pivech a 6 ginech s tonicem. Asi chybel ten hasis...

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Refundo.cz