Mimozemšťané na Slovácku

Podařilo se mi zachytit několik autentických svědectví o přítomnosti mimozemšťanů na našem Slovácku.Věřte či nevěřte zde jsou.

Nejmenovaný intelektuál UH city, 27 let
Potkal jsem je, když jsem šel pěšky z hospody Pod Skalou /Břestek/ do Uh. Byl jsem docela unavený, takže ani mě to nijak zvlášť nepřekvapilo. Pamatuji si jen jejich poselství, které mi vytetovali na prdel: Přicházíme z budoucnosti a chceme vám sdělit, že stojí za hovno a to je celý úkol naší mise.Ale to ráno!!! Dodnes kdykoliv si sednu, tak se mi celá ta odporná událost vybaví, tak raději už nikam ani nechodím.

Maňa Sedláčková, 23let, Suchá Loz
Byla sem unesena mimozemšťany, když sem šla se řepy do turkyně. Byli celí zelení a měli obrovské červené penisy a žaludy jim blikali jak policejní majáky. Když sa to šecko blížilo ke koncu tož místo spermatu z nich začala čadit síra. No hrůza!!! Zasej z druhej strany sem jednů byla na Kabátech a tam se sa sežrala bzenecků mixelů a pak ňa tam jeden chlap, co vypadal jak kostlivec, honil v brambořišti, tož to bylo eště snáď horší než to UFO.

Mirek Kusník, 42let, Střílky
Tož byli sme s chlapama kácet dřevo a včil nad nama ten talíř, ale těžko říct jestli se nám to nezdálo. Tady na Střílkách sa dost pije a to víte dělník v lese není nikdá dvakrát střízlivý. Tož znáte to : Ty si pila já sem nepil....a že ta motorová pila teho sežere. :@)). Spíš bych řekl že nějací tajní agenti z teho Novýho Jorku z tej Ameriky asi něco zaměřovali, no včilkáj je teho tolik...čert ví.

Blaža Klepáčová, 95let, Korytná
Tož já už pět roků ležím v posteli , protože sa ňa nechce už vstávat, a jednů odpoledňa, když sem sa dívala na TAK DE ČAS, mysim to byl díl 1532 Konečně doma, tož najednů u mňa stojíja MIMOZEMŠŤANI!!!!. Sem sa tak lekla, že sem normálně vstala a prosila jich ať ňa nechajů dál ležet. A včil oni povídajů: Šak babi enem ležte. My sme enem přišli řéct že se nám líbí prča, kterů tady na Slovácku děláte a moc nám chutná víno, slivovica a Jarošovská dvanáctka. Pak sa zablesklo a byly pryč. Od té doby ně nefunguje dálkový ovladač a já mosím televizu přepínat svojima prackama, takže už zasa hovno ležím. Kurvy!!!!

Karel Jabůrek, 85let, Uh.Hradiště
Začala nám mizet z demižóna slivovica. Moja manželka si myslela, že za to možu já!!! Ale copak já piju? Když sem šel jednůc do sklepa zkontrolovat estli zase neubylo, načapal sem tam mimozemšťana!!! Hnal sem ho čaganem až do Kyjova. Ale myslíte že mě to někdo věří?

Věřte nebo nevěřte, jsou tady a jsou mezi námi......že ano pane König?

Napsal uživatel xxw dne Pá, 08.08.2003 - 11:16

Comments

Ano, souhlasím s Dr.Hronem. Mám podobný zážitek. Jednou jsem takhle šel alchymistickou čtvrtí a najednou mi zastoupil cestu sumec! A jaký to byl chlapák! Dobře znaje základní přírodní zákony jsem ihned pojal oprávněné podezření, že je to mimozemšťan, protože jak všichni víme, sumci nechodí za bílého dne po ulici tak ožralí.

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Refundo.cz