Velikonoční besídka

Rok se s rokem opět schází a já činím na základě plné moci toto organizační sdělení o konání velikonoční besídky přátel Mani a jejich potomků:

1. Jak velí tradice, potkáme se o velikonoční neděli, tedy dne 23.3.2008

2. Doporučuje se započít svou účast už záhy po poledni (13:00 hod.), kdy jsou stavy poskytovaných zásob ještě na hodnotách 100% (či stavech jim podobným; při narážení bečky - např. - a následné obligátní kontrole - jak známo - zda není zkyslá či prázdná - že ehm! - se jí tak jako tak 1/3 někam vypaří, viď Keňo?...)

3. Rovněž místo je tradiční, kdo ho nezná, nechť si doplní tajenku. Pro případ smrti co důsledek špatného vyplnění tajenky se doporučuje již předem vhodně se obléknout, aby se předešlo zbytečným komplikacím na odděleních piteven způsobených rigorem mortis.

4. K zábavě bude plápolat oheň a vystoupí mnozí slavní umělci: Jagger, Hron, Kubišová. O nejednu veselou scénku se určitě postarají i další .

5. Všem živým bude poskytnuto pivo jakožto nápoj a mnohá pochoutka co pokrm. Vše díky štědrým sponzorům. Tito si také vyhradili nesdělovat nyní více. Přesto se ale doporučuje vzít s sebou raději i buřta!

6. V případě špatného počasí se akce koná u majitele půdy Martina Königa doma na dvoře.

7. Jak jsem byl dále zplnomocněn, veřejně oznamuji, že těm, kdo nedojdou, bude nakopána prdel! Tato výhružka platí hlavně pro Babinského a Mirka, kteří mají ještě vroubek z plesu.

8. V areálu se také uskuteční veselé soutěže a hry pro děti. Bude to celé jedna velká veselá besídka jako k pohledání!

Generální sponzor:

Autodoprava Gaston

Napsal uživatel Lipan dne Út, 18.03.2008 - 10:45

Comments

Já samozdřejmě přijdu,jen doufám ,že tam budou i chůvy pro malé haranty,aby bylo s čím si hrát.

My tam samozrejme s Martinem dorazime. Intenzivne shaname odvoz do Zlina. Po lonskem fiasku nam dala Lucka kosem :-(

Já tě, Michale, bohužel určitě neodvezu. Pochybuju, že Kö. I u ostatních jsou šance mizivé. Pokusil bych se uplatit tu Lucku...

No, ze zrovna vy 2 nebudete moc je ne uplne jasne. O ostatnich ani nedysu. Predpokladam, ze se svezeme verejnou dopravou, bude-li jaka. Apelovat na Lucku, treba mym taxikarenim pri setkani zoufalych manzelek je vec marna. Mam restu, ze je porad co dohanet. Ceske drahy, to bude to me reseni.

Takže aby sis ještě za střízliva (dnes!!!) blokoval nějaký nocleh v Břeclavi. Má to totiž tradici. Před pár lety tam půl Hradiště dostalo zarděnky, načež se Perník vracel pěšky asi tak tři týdny, navíc tamější nádraží s hlídkou Romů zajišťuje pořád zajímavý program, o tom by mohl vyprávět zase Ing. Dr. Hron. Nekupuj si jeden lístek, ale rovnou tři (skupina), je to pak levnější. Zjistíš i mnohé další neuvěřitelné věci! Břeclav!!!

Chci zde ještě moc poděkovat panu TAPovi za vytvoření šibeničního stroje. Pro tohoto multimediálního umělce vskutku není úkolu, s nímž by si úspěšně neporadil!

Ma to vubec reseni? Jiz me to 3x obesilo!!! Protestuju! Tak kde to teda bude? Aha? jsem zmaten a to jeste doufam, ze cestou domu nezapadnu snehem. Ach jo, becka by bodla, tak sem se tesil...

Samozdřejmě to má velmi jednoduché řešení:NEPIJ
Pokud s tím budeš mít problém,zavolej Kašpemu, on ti poradí jak na to.

Dekuji Koe za zapujceni chaty, pozemku, ohne i deste. Je moc hodne a neni to vsecko zdaleka poprve. Veru, jak by nam tu vsem bylo, kdyby Koe nebylo. - I tezko by nam bylo! (Dozajista by i Jan Karafiat v tuto chvili pravil.)

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Refundo.cz