1/2 národa chce KSČSSD

Nejprve děkuji všem, kdo k volbám šli a dali svůj hlas stranám, co chtějí tuto zemi bez vlivu komunistů. Jedná se o ODS, KDU-ČSL a SZ.

Těm ostatním, tedy voličům KSČM, ČSSD, stran, co neprošly vůbec, a nevoličům obecně nemám zač poděkovat. Snad jen za to, že čím větší budeme mít z ostudy kabát, tím také i více nových sil nevzdávat se.

Já nechci žít v zemi, kde určují zločinci a schvalovatelé jejich zločinů, jak se věci mají mít.

Jsem zděšen tváří tvář jevu, že polovina národa má právě opačný názor.

Napsal uživatel Lipan dne Po, 05.06.2006 - 09:14

Comments

ČSSD jsem vždy považoval za demokratickou stranu, ale to co předvedla pod vedením aparátčíka Paroubka je něco co znám jenom z vyprávění svých rodičů o zlaté éře komunismu v ČSSR. Od této chvíle je pro mne volič ČSSD totéž co volič KSČ, tudíž všem těmto živlům provolávám HANBA A STYĎTE SE!

Milí spoluobčané, kteří jste dali hlas ČSSD. Poté, co jsem měl možnost shlédnout večerní show vašeho gurua, musím vám vzkázat, že je mi z vás na blití.

Co by bylo dál... Patrně letos nebude okurková sezona, minimálně pro nás hovada, žumpy a slouhy v barvách ODS, kteří jsme svým nekorektním a zlotřilým informováním veřejnosti přispěli k prohře zakabátěných komančů. Ještě, že jsem stihla včas přestoupit do zahraniční, tam v létě hrozí akorát sem tam nějaké to zemětřesení, atentát nebo rekordní vedra (letos možná spíš rekordní mrazy). A hlavně, za pár dní začíná fotbal, takže to nadrkování stejně všechny přestane zajímat.

Pro ty, co nestihnou prodat firmy a prestehovat se nabizim stary dobry azyl v blazinci. DG307 uz sice hraje, ale najde se prostor i pro nove kapely...

Mám takový dojem, že tam, kde končí demokracie, začínají vládnout Lipánkovy, a jemu podobných, názory.

To víš. Argumentace některých pánů vezdejších je posledních pár let natolik vytříbená, že mně nezbývá než uchylovat se k takovým ubohým odpovědím. Bože, jak já se stydím! Holt ten jejich intelekt a břitký úsudek už nedoženu.
P.S. Pojď večer Kaču, doufám že po mé výzvě dorazí aj Hron a dáme si bitíčko aj pitíčko.

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Refundo.cz