Chystané změny v našem kraji

Podařilo se mi zachytit únik tajných informací z ministerstva Pro regionální rozvoj a nedalo mi abych Vás neinformoval o pikantnostech které se, po úspěšném referendu o vstupu do EU, řítí na naše krásné Moravské Slovácko.

Atomové elektrárny

Z Bruselu došlo strategické rozhodnutí o zbudování tří jaderných elektráren na území bývalého okresu Uherské Hradiště. Byli vytipovány geologicky nejstabilnější lokality : hrad Buchlov, zámek Buchlovice a Babylon Hill na Chabaních. Elektrárny budou blízko sebe, což je velká výhoda v případě výbuchu a kumulace pracovních sil. Nezaměstnanost v kraji může za jistých okolností klesnout úplně na nulu, což nám může kdekdo závidět. Také jsou očekávány vyšší výnosy zemědělských komodit. Ministerstvo kultury tento projekt tiše odkývalo, jelikož chátrající a prodělečný hrad Buchlov a zámek Buchlovice byl pro MK už dlouhou dobu černou můrou a fakt, že tyto ohyzdné památky zmizí z povrchu zemského přivítalo MK s velkou radostí . Kaple Barborka bude vyčleněna ze seznamu chráněných památek a bude sloužit jako kůlna na nářadí. V neposlední řadě bude rozšířena vodní přehrada Smraďavka z původních 3km2 na 3000 km2, což sebou přinese příliv Cancer rekreantů z celého světa . To že zmizí pod vodou řada bezvýznamných alkoholem prosáklých obcí jako: Boršice, Stříbrnice, Osvětimany atd. , je jen malá daň za očekávaný profit z turistického ruchu.

Vojenské základny NATO a KATO

Empirickým výzkumem prováděným specialisty z EU a NATO, bylo vyvráceno tvrzení, že v Uherském Brodě končí Evropa. Závěr nového výzkumu zní: V Uherském Hradišti končí Evropa a v Brodě začíná Asie. Z tohoto důvodu bylo rozhodnuto o stavbě strategických vojenských základen NATO a KATO před linií Uherský Brod. Vybudování letecké vojenské základny nebude nijak nákladné. V podstatě se jen zvětší přistávací plocha letiště Kunovice, což znamená že lokality jako Kunovský les, Kunovice, Štěrk, Olšava, řeka Morava atd. zmizí pod krustou speciálního nehořlavého betonu pro případ jaderného útoku. Krachující podnik Let poslouží jako hlavní vojenský bunkr a Kunovické mrazírny jako hlavní tajný vojenský bunkr. Velehradský klášter byl vybrán jako lokalita pro základnu těžké vojenské techniky. Jediné co se mi podařilo zjistit je, že v obci Velehrad a jejím okolí budou rozmístěny odpalovací rampy pro rakety nejrůznějších drah doletu a lidé z tohoto katastru mají být vystěhováni na Sibiř. Z obavy před agresivními útoky ze strany křesťanské církve bude tato polostátní organizace na celé Jižní Moravě postavena mimo zákon a tvrdě potlačována. O základně KATO, která má být vybudována v centru Uherského Hradiště budu informovat příště.

Galerie
Napsal uživatel xxw dne Čt, 17.07.2003 - 15:53

Comments

A je to všechno fakt pravda, Drahošu? Občas totiž lze i pěkně naletět. Třebas jako pruhované vosy čelně a smrtelně na skla aut činívají. Snad bychom to teď měli nějak setřít dolů, co říkáš? Nebo raději rovnou zapnout stěrače!?

Já už nějaké ozáření pozoruju. Zvláště u někoho.

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Refundo.cz