Čistá prdel

Diskuze o nových technologiích a všeobecném pokroku na přísně vědecké bázi byla na jednání schůze podvýboru příslušného výboru komise Evropského parlamentu vedena vskutku vášnivě. Největší odezvu a zájem vzbuzoval však projekt inteligentního hajzlu.

Poté, co čidlo zaregistruje prdel usednuvší na prkénko, rozsvítí se dioda "ready".
Po započetí procesu močení rozsvítí se "urinating", po přechodu na sraní kontrolka "shitting".
Jakmile je subjekt dokonale vyprázdněn (a stroj to bezpečně pozná!, neboť - aniž by si toho subjekt všimnul -, zasune mu sterilní diodu do útrob a sleduje tak stav procesu), začne blikat "wiping". Tato činnost, říkejme jí výtěr, je provázená přerušovaným zvukovým tónem různé délky a různých pomlk, vše v závislosti na čistotě utírané prdele. Frekvence obvykle plynule stoupá. Nepřerušovaný tón pak signalizuje stav ideální čistoty. Nato stroj prdel řádně omyje a fén vyfouká. Celá akce je u konce a osoba může jít svou cestou.

Otázka ceny produktu byla rovněž diskutována. 
Výrobce - francouzsko-španělsko-německé konsorcium - sice vše od sádrového korpusu až po SW vyrábí v Číně, ovšem samolepku se značkou "Vyrobeno v EU" na krabici lepí až v moderní výrobní hale na ulici L´debile Esprit de Gaucher v Paříži. Maloobchodní cena byla tudíž v rámci evropských standardů stanovena na částku 3959,00 € včetně VAT 16% . Zákazníků s odpovídající kupní silou je pramálo. I mezi svými kamarády jsem napočítal jen 3 osoby. Přesto si výrobce nezoufá. Podvýbor příslušného výboru byl projektem nadšen!

Jen dodávám, že inteligentní čip řídící celé soustrojí napomůže též s jinými činnostmi sraní podobného rázu. Např. s dávením - osobě nutící se k zvracení. Používá k tomu tutéž diodu, co strkal prve do řiti, avšak po jejím důkladném obmytí. 
Během všech procesů dále sympaticky komunikuje s osobou zákazníka na sociálně aktuální témata jazykem více než sladkým a z nemalé míry tak činnost evropských úřadů ovládá a usměrňuje.

Aktuálně pak každého zdvořile nabádá, aby se pětkrát denně poklonil směrem k Teheránu a velebil tamějšího prezidenta Ahmedínežáda, jakož i vytrvale opakuje novou historickou pravdu, že holocaust je jen nafouknutá bublina, co pod kopyty koní zbožných bojovníků džihhádu brzy a navěky zanikne.

Bruselské úřady a následná chapadlovitá pracoviště již objednaly, zaplatily a instalovaly 15000 ks těchto moderních inteligentních výrobků pro potřebu svých pracovníků.

Díky ti Freude, díky ti Marxi!

Všem nám nakonec zbude jen ta čistá prdel!

Joel Kahn

Napsal uživatel Anonym dne Čt, 14.12.2006 - 12:40

Comments

Jsem nadsen, kde sa to da kupit? Sice ne nezbude ani na seno k zradlu, ale rad bych to kupil treba panu Ko. Bylo by fascinujici poslouchat pak u piva, jak trousi prava zachodova moudra, jez vyplynuly z denodenniho ranniho diskurzu s hajzlikem.

Michale, jdeš na to správně, když jmenuješ právě Marťu Koe. Skutečně by si měl dávat při svých cestách na ministerstva větší pozor, nač na tamních hajzlech sedá. Jeho naivní podpora moslimství je totiž dost podezřelá. Ať žije stát Izrael! Israel, you are not alone!

Zrovna dneska bych takový záchod upotřebil. Asi třikrát sem si říkal, že hotovo a jak sem se utřel, tak PLK! To čidlo by to chtělo ...

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Refundo.cz