Cesta osamělého stolovníka

Po přečtení autobiografií pana Guru a pana Půlpána, jsem se rozhodl napsat též nějaký kus ze svého všedního života. Nuž milí čtenáři pozorně vnímej:

Neděle- Od rána bliju a peru prádlo. Byl jsem včera z Babbem balit holky, nějak se mi to vymklo z rukou. Jsem sám. Třeští mi hlava. 
V 10.00 to polevuje a já si jdu zaboxovat a strhat své tělo, abych ze sebe dostal to nasrání na celý svět. 
V 12.00 jsem totálně vyčerpaný, ale tělo se navrací do normálu- dostává hlad a chuť na sex. Obojí do 
13.00 plně uspokojím. Začínám být příjemně unaven a usínám. V 
15.00 mi volá Mireček zda ho vezmu do Prahy. Dostávám další nával do hlavy, jelikož si uvědomuji, že pracuji v Praze. Začínám brečet nad nespravedlností tohoto světa. Začínám být nasraný. Musím zase boxovat. Tentokrát jsem rozbil vypínač a rozkopal matraci. Nával je pryč. Začínám přemýšlet na jednou vychytávkou v programu Adobe. 
V 18.00 balím hadry, nakládám Miru a jedu do Prahy.
22.00 Praha camp- Zapínám bednu. Dávám tři lahváče a usínám.

Pondělí- V 6.00 mi zvoní telefon, prý praskl řemen na rybí lince. Co je mi po rybách, do řiti z rybama. 
V 6.02 mi zvoní telefon jestli jsem zajistil již nový řemen. Kurva vás tak spráskat řemenem. 
V 6.03 mi volá ředitel, jestli má ještě zájem pracovat. 
V 6.10 je řemen z Berlína na cestě. Jdu srát. Na hajzlu mi zase zvoní telefon. Ve Vepřově otevřeli polský kamión s vejci a vyletěli z něj mouchy a nějaké křepelky. Polský řidič běhá po areálu a volá boha. Nechám kamion vyreklamovat a poslat zpět do Polska i s mouchami. Ani to sraní není to co bývalo. 
6.30 zase usínám, zdá se mi erotický sen plný zvrhlostí. 
V 6.40 mě z nejlepšího zas vytahuje zvonění mobilu. Skleničky z Turecka se zasekly v Hamburku a celníci kontrolují celý kontejner, nedorazí včas jak bylo v plánu. Jdu do kanclu volata špeditéra a hledat řešení. Ve spěchu jsem si dal obráceně kravatu a zapomněl jsem si dát své lakýrky, chodím po firmě bosky. Špeditér mi říká že za nějaké všimné by toho ti Fricové možná nechali. Posílám všimné a Fricové posílají razítko Alles gute. To už je devět hodin. Mám chuť na kávu., kterou si nechávám rychle zajít. Volají mi z tatarkárny, že špatně počítali a nemají žádný olej……….
No a tak nějak vypadá můj týden, do toho musím prát prádlo a občas se najíst. Někde jsem četl, že víkend znamená dva dny volna.

Napsal uživatel xxw dne St, 08.12.2004 - 16:17

Comments

Jest tak, náčelníku. Víkend má dva dny a ty tu budeš s námi po ty dva dny pít. Na kamiony, mouchy i úplatky pozapomeneš. To zase bude legrace ve městě nad Moravou! Nebo že bys tentokrát nepil a s kamarádem Babkou vyrazil na dobrodružnou výpravu? Třeba do městečka pod Tatrou? Do městečka Kysaku?

Jaký si to uděláš, takový to máš. Já jsem psal, že na psaní o tom, jak život stojí za hovno, je doména jiných.

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.