Česká Miss ze Slovácka neví co s mimozemšťanama

Maně to nedalo a dívala sa. Volila sa miss, Česká Miss. Néni to tá Zapletalova, ale tá od Maláčovéj. A jak to dopadlo? Vyhrálo Slovácko. Né ta banda čutálistů, kteří na Slovensku nechávajú do zástavy auto, aby mohli z hotelu dom. Ale dvě děvčice - jedna ze Strážnice a druhá z Hradišťa.

Tož byla to podívaná všelijaká, aj když na ňu přijela Zlíňanka Ivana (Trump), která plantala slovácké nářečí s angličtinú. Maňa tú show nestihla od začátku, ale to nevadilo. Promenádu v plavkách vem čert, ale pak to začalo. Děvčice měly volnú disciplínu. Luca Hadašová ze Strážnice s číslem šest nevyběhla v kroju, ale předvédla cosi, čemu říkala orientální tanec. Její hradišťská konkurentka Evka Čerešňáková s jedenáctkú si zahrála na rockerku. Trochu zápasila s elektrickú kytarú, škňůřila sa při tom, jak kdyby chtěla sbalit teho ženatého Šebrleho v porotě, a evidentně to zabralo. Ostatní děvčice, které tancovaly, cvičily a jedna skoro doštudovaná zubařka aj předváděla záchranu utopenca, sa mohly snažit jak chtěly.

Potom došlo na životní múdra. Eště před tým, než to všecko začalo, měla každá závodnica poslat do osudí otázku, kterú si nekdo vylosuje. První pokládal veselý premiér Mirek a nebylo to nic moc. Ale zas při tom cosi ukazovál prstama a mlel cosi o jedničkách. Druhá otázka Maně vyrazila dech: "Co bys řekla mimozemšťanom, kdyby sas s něma potkala?" Túto otázku si vylosovala blonďatá dvacetiletá Strážničanka, která ju tam sama poslala. Asi proto, že nevěděla, co s tým ufem dělat (to má z teho, že sa nedívá na zpravodajství Mani). Pak zadrmolila cosi o tom, jak je na tom světě pěkně, a to stačilo.

Také tam ukazovaly jakési jejich portréty, natočené v Alpách. Strážničanka tvrdila, že když vyhraje, tak jediné, co ze sebe dostane, bude po slovácky "Já su tak šťastná". Asi to všeci chtěli slyšet naostro. Nejdřív ju omotali šerpú s titulem Miss internet, ale neřekla nic. Potom dekorovali Miss čtenářů, to zas dostala jakási Javorská od Hodonína. Začalo to vypadat na slovácký sestrovražedný boj. Mezitým ale dostala jakési jiné tituly aj děvčica z Prahy. Napětí vrcholilo. Třetí skončila děvčica ze z Plzně, která sa jmenuje, jak nejaká hollywoodská hvězdica (Lilian Sarah Fisherová). Druhá je rockerka Čerešňáková, která má ráda kozí sýr, umí štyry jazyky a v jakémsi rozhovoru tvrdila, že už půjde do missího důchodu, protože už má tech sútěží za sebú moc (vyhrála krom iného Miss Academia).

No a Českú Miss vyhrála nakonec tá blonďatá Strážničanka. V přímém přenosu na Nově nestihla řéct vůbec nic. Akorát si trochu pobečala.

Napsal uživatel Marka dne Po, 26.02.2007 - 08:27

Comments

Proti článku nemám nic. Ale divadélko volby považuji za hloupé, ubohé a trapné. Asi tak jako celou tv NOVA, Prima, většinu ČT1 atd. Je to marast, bulvár a kýč sytící davy a motající prázdné hlavy. Je to prostě všecko úplná píčovina! Nejlépe dělá podle mého ten, kdo televizi vůbec nemá, a kdo má, tak že se na ni aspoň nedívá.

Pokud plati ZVLakova teoria, tak je otazkou nekolika hodin kdy budeme videt, jestli to ma slecna radsi ze zadu ci do ucha, hihi.

No bylo to spíš v minutách. Podle mě to moseli mět dokonca předchystané pro všechny potenciální vítězky ...

Mám raději klasické porno. Volba miss není špatný pořad, ale na můj vkus příliš soft.

V kovaném celostátním tištěném bulváru byla ta vítězka rozcapená už včéra. Sice ve spodním prádle, ale průsvitném!!!!!!! Prostě škandál!!!! Maláčová tvrdila, že jí to jako neva; noviny špekulovaly, jestli to je nebo néni na hranici porna. Tož tak.

Já třeba vůbec a ani trochu nechápu, co na té celé věci - Volba miss - koho vlastně zajímá. Mě to úplně míjí (v pozitivní rovině) a lehce či moc sere v závislosti na uzurpování a míře mé stažené pozornosti (v negativní rovině). Je to komerční a hloupá blamáž, jakých jsou mrtě tu, tam i všady. Přečtení krásné knihy, rozhovor s milou osobou, sport či jiných milión stejně dobrých věcí nemá vůbec smysl srovnávat. Naopak lze snadno srovnávat se sledováním lat. am. telenovely, poslechem skupiny Kabát, Daniela Landy, Debila Billa, Sámera Issy a šizením vlastní hygieny na úkor přežírání se a tloustnutí.

negativní reakce sou taky reakce. Tvůrcům reklamy rostou konta i z nich. Já dělám jakoby nic (že já to blbec píšu)

Kabat mozu, na jeji kundu se tesim, zuby si necistim, preziram se rad a zbytek neposloucham, presto si dovoluju tvrdit, ze su tvuj kamarad. A ted Lipco rad...

Je to jinak: napadal jsem média a bulvár, ne lidi. Ty navíc nejsi vhodný vzorek. Ačkoli tě asi vábí i lecjaký marast (také mám tu zkušenost, kdo nakonec ne), zároveň se pídíš po jiném, co už hezky nadnáší. Hlavně z toho ale vyplývá, že nyní vím, proč nemáš nikdy čas zajít se mnou na pivo. Slídíš totiž po blbostech nebo zrovna vyvařuješ! A teď raď zase ty...

A co třeba Láďa Křížek? Je to komerční a hloupá blamáž nebo je to spíš na úrovni přečtení hezké knihy či rozhovoru s milou osobou? To by mě teda fakt zajímalo.

Křížek je osel. Přesto mně v některých partikulech přijde super: vyjímečný hlas, každá píseň je na ose Em -C (platí téměř absolutně!). Jisté věci (např. Čarovná noc) jsou fakt O.K., jinak je to ale většinou jen hrůza a děs. Poslední léta nevím, co s ním je, neboť před ním zběsile prchám! (Totéž platí třeba o sk. Kamelot.) Muzika je ošemetná věc. Přesto lze vždy rozlišovat, kdy jde její tvůrci spíš o dělání právě té muziky (byť často okrajové, či zajímavé jen některým svým specifikem a jinak odporné), nebo spíš o vábení zájmu bulváru, sponzory, davové lizprdelství. Je takt, že L. Křížek má už dlouho obrovské mé mouchy...

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Refundo.cz