Bod G

Tak jsme tady na Mani měli velkou rozpravu a hádku o správném umístění bodu G (Grafenbergův bod) v ženském pohlavním ústrojí. Proto jsem se začal zabývat tímto pro muže zcela neznámým pojmem. Můj výzkum jsem prováděl na mnohých dobrovolnicích, které se přihlásily, aby tento problém pomohly vyřešit. Bylo zajímavé, že 98% dobrovolnic bylo z řad čtenářek Mani a to svědčí o velké zvídavosti vašich žen. 

Po pečlivé konzultaci s našimi pražskými odborníky jsem zjistil, že bod G by měl být umístěn někde na přední stěně vagíny ve vzdálenosti 3-5 cm od poševního vchodu.

Toto umístění je ale v klidovém stavu při teplotě těla 37°C, 78 tepech/min. a venkovního tlaku 101,2 kPa. Již malé odchylky od těchto optimálních hodnot posunují bod G prakticky po celém obvodu vagíny.

Právě proto stimulace bodu G je spíše otázkou náhody něž mileneckého umění. Je paradox, že velkou přednost nacházení bodu G mají ti muži, kteří nejsou příliš obdaření a s velikostí penisu od 5 do 6 cm můžou s velkou pravděpodobností narazit na tento bod. My ostatní při hledání tohoto bodu musíme spíše spoléhat na šťastnou náhodu, nebo použít prstů horních končetin.

Doufám, že jsem tento problém dostatečně vysvětlil a již nevznikne nějaké další nedorozumění. 
 

Napsal uživatel Bratr Pů dne Pá, 20.03.2009 - 10:14

Comments

Já jsem si do nedávna myslel, že je to pomyslný bod označující těžiště.

TAPovi: Těžiště je takový bod, že působení gravitační síly na něj má stejný účinek jako působení na celé těleso. Má-li být těleso podepřeno (nebo zavěšeno) v jednom bodě tak, aby gravitační síla byla vyrovnána, pak svislá těžnice musí procházet bode

Tady někdo otevřel učebnici fyziky:) Ale příště to můžeš vysvětlit i na příkladu, např. na nepravidelném mnohostěnu.

Na obecnou otázku obecná odpověď- pod pojmem nepravidelný mnohostěn se dá myslet cokoliv.. navíc, záleží i na homogenitě tělesa. Nejjednodušší je u nestejnorodých nebo geometricky nepravidelných těles hledat těžiště experimentálně, tedy zavěšením v

On ten bod G není těžiště (zkoušel jsem jej nalézt a zvednout ruku), ale těšiště (těším se na další experiment).

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Refundo.cz