Až naprší a uschne

Mám své špehy. Donese se mi ledacos.

Je normální, že společnost, která si již vykopala hrob a nyní jen stlouká si rakev, dokáže opravovat most přes řeku Moravu na obchvatu tím, že jej nechá měsíc bez provozu, a věří, že se tak stane bezvadným. Toleruje mizerný silniční zákon sankciující neúměrnými pokutami nesmyslné přestupky a spokojeně jak stádo celé dny požírá, co jí naservírují cizí řetězce, ač tam u nich doma by toto nepozřel ani vepř či blbé hovado. Hlavně že je všecko levné!

Na obchvatu údajně vyryli járek a týdny na něj hleděli jak sovy. 
Kuřecí maso je pyré z hormonů a antibiotik, ovoce a zelenina - počítám - vyrábí se z použitých PET lahví. Vše společně je bez chuti a nejspíš i jedovaté. K čemu jsou úřady, vlády a kontroloři, ptám se?!

MUDr. Soňa Hronová, sestra Ing. Dr. Hrona, podniká v kamionové dopravě.
Dokazují to náklaďáky s nápisem SONA (na výzvu předložím fotografický důkaz), co křižují zdejší silniční síť. Ing. Dr. Hron, bratr MUDr. Soni Hronové, podniká rovněž v kamionové dopravě. Jeho vozy se značkou HRON předjíždí, nebo se předjíždět nechávají. Otázkou zůstává, kde oba dva sourozenci své stroje parkují. Ve Střílce, na Alžbětě ani na Kollárově to není. Kde ovšem? Snad na Chabaních? Že by zde byl ještě tichý společník?

Sleduji v blízkém okolí mnoho smrtí a je to moc smutné. Leč - jak praví čínské říkadlo - když se někdo narodí, všichni kolem něj se smějí, a až pak umírá, nechť všichni naopak pláčou, tak to se v těchto případech daří a má to tak asi i být.

Závěrem všem doporučuji občas pozvednout zrak od obrazovek svých počítačů a patřit chvíli z okna ven, dějí se tam různé věci, např. u Königa na Havaji budou brzy bývat pravidelné bečky, protože Maňa má nějak moc peněz na svých účtech a toto je jediná poctivá metoda, jak jí trocha ulevit.

Galerie
Napsal uživatel Lipan dne Út, 29.05.2007 - 11:24

Comments

Jak jsem koupil, tak prodávám. Mám jen své špehy, nic víc. Ale kroužil jsem tuhle po Španělsku, žádná stará silnice tam už neplatí, všude jen tisíce km dálnic, a každým dnem přibývají nové. Oprava mostku přes Moravu by jedné jejich partě s bagrem a jeřábem trvala asi tak dva dny a ještě by navíc pro zkrácení chvíle stihli přistavět další pruh až někam do řiti. Tož asi tak k té měsíční uzávěře.

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Refundo.cz