Listopad 2010

Jak socani dali šeckým liďom prácu

Tož to sa jednůc zase sešli v tem svojem Lihovém domě a přemýšlali jak si u lidí šplhnůt. Napadlo je,že postavija obrovsků fabriku a všechny potřebné tam zaměstnajů. Tož teda vypsali veřejné výběrové řízení, v kterém sa nakonec objevila jen jedna uznatelná nabídka. Ostatní firmy byly z výběrového řízení vyloučeny z formálních důvodů, jelikož nedodali úplné podklady.
Napsal uživatel xxw dne Pá, 12.11.2010 - 19:34

Pan Kopřiva - Babiččin strýc, Janáčkův žák

Mám objev. O tomto příbuzném jsem slyšel, ale teprv dnes se dovídám podrobnosti. Velice rád se s Vámi o svůj objev dělím. Myslím, že tento člověk by neměl nic proti publikování na Mani a že bychom si s ním rozuměli. Takže to berte tak, že na Maňu uvádím nového pisatele, který k nám promlouvá přes propast cca 100 let.
Napsal uživatel tap dne Pá, 12.11.2010 - 09:43

Lumpové od fotovoltaiky

Není nad to, umět se vespolek pobavit. Člověk by sotva tušil, kolik legrace zmohli uchystat jinak nezáživní, břichatí, úplatní a namyšlení zástupci lidu vzešlí z parlamentních voleb. Hovořím zde o poslancích, zejména o těch, kteří prosadili toto podnikání vskutku zvláštní, bezkonkurenční, zajištěné, bezrizikové, dotované (je to vlastně ještě podnikání?!!), dále též o všech ostatních poslancích, kteří těmto laskavým sociálním inženýrům nezabránili jejich čertovský projekt zrealizovat.
Napsal uživatel Lipan dne Ne, 07.11.2010 - 10:20