Květen 2009

Pozvánka čiliže zvadlo

Vzhledem k tomu, že se mi letos podařilo dožít se pěkného 30 roku života, rád bych Vás tímto pozval na opožděnou ale přece jen oslavu.
Napsal uživatel Hampejz dne Pá, 22.05.2009 - 19:34

Cimenti v amfiteátru

Za to, že jsem 5 dní v kuse betonoval na stavbě, mi má uznalá žena JaVa koupila lístek na Cimenty. Ti hráli v pátek (nebo v sobotu) v Buchlovicích v amfiteátru. Jako druhá kapela hráli ještě Uriah Heep.
Napsal uživatel zvl dne Po, 18.05.2009 - 09:02

Fáfova proroctví III- Fáfa to dobaluje

Fáfa se octl pře hospodou, že půjde do světa a sežene nějakého toho fleka od proročtiny. Udělal krok, dva,tři…..a jasně cítil, jak ho jímá opice. Chtěl udržet balanc, jenže málem spadl. Nahlas si povídal:„ Bubu..du sss…i ….musss..et dááááá..vat vět…ššššší pozpoz…or na cece…stu….bych nenesen..nenakopl. Kurva to blila věta!.“ stěží odfukoval. Nakonec, když chtěl udělat krok, tak místo toho udělal jeden dopředu a tři dozadu, takže se stále přibližoval zpět k domovu. Jenže ono couvání bylo velmi nepřesné, takže zabočil do lesa, kde spadl pod pařez a usnul opileckým spánkem.
Napsal uživatel xxw dne Pá, 15.05.2009 - 11:51

Vítání jara

Konečně bulvár, jak se sluší a patří.
Napsal uživatel Hampejz dne Po, 11.05.2009 - 10:38

Fáfova proroctví - díl II: Fáfa to rozbalil

Než stačil Fáfa vyžahnout kořalky od důchodce Sumca už u něho seděl místní žárlivec Lojzek a Fáfovi poudá: „ Ty ježu!, moja stará dělá v súsední vesnici v hospodě a přes pola sa nesů také řeči, že tam drbe s někým jiným. Zkus sa podívat do teho minula aj budůcna estli je to pravda. Já chodím v noci hlídat JZD, takže ju nemožu vůbec kontrolovat. Tady máš kořalu a dvacet korun.“
Napsal uživatel xxw dne Po, 04.05.2009 - 14:02