Květen 2006

No Comment

Viděl jsem dnes v noci za svitu pouliční lampy netopýra na lovu. Hbitě útočil na škodlivé hmyzy, a činil tak svět lepším. Pozná, mrška, co mu chutná a nám lidem škodí. V lidském světě jsou mnohé věci zamotanější a nejednoznačné. Lidé si pak lámou hlavu, zda má pravdu ten či spíše onen. Nabízím dvě prohlášení z poslední doby, které třeba pomohou.
Napsal uživatel Lipan dne Út, 30.05.2006 - 08:34

ŠŤASTNÝ DEN

Ráno bylo deštivé.Moc šťastně to nezačalo,nemohl jsem jet do práce na kole,ale vláčel jsem se autobusem.Zato jsem si dal na cestu ranního „škraňáka“. Šťastný začátek dne. Pohled do kalendáře ukazoval 19.května.“A hele já mám svátek ,to by se dalo odpoledne zapit,manželka nebude dnes doma,takže su vlastně slaměný! Mám já to,ale šťastné manželství“
Napsal uživatel Ivoš dne Ne, 21.05.2006 - 08:10

Ze života sázkařů

Investigativnímu oddělení redakce Maňi se podařilo získat záznam rozhovoru mezi dvěma začínajícími gamblery. Rozhovor přinášíme v autentické, nezkrácené a necenzurované podobě. Jak si na tom oba pánové momentálně finančně stojí, to se dozvíte z „Přehledu dražeb exekuovaného majetku“ vyvěšeného na místních vývěskách Městského úřadu Uherské Hradiště.
Napsal uživatel Hampejz dne Pá, 19.05.2006 - 11:44

Fáfa mezi horolezci

Jednou si Fáfa v hospodě nedal pozor a naletěl na řeči jistého Škvarka Špatného o blahodárném vlivu skalního lezectví na celkový stav ducha i těla, hlasitě podporován dalšími pitoreskními kreaturami ve formě jistého Zoufala a nějakého Šprcka. Nuž Fáfa dal slovo a musil odjeti na pobyt ve skalách.
Napsal uživatel xxw dne Čt, 18.05.2006 - 11:22

Partyzánský samocyklopal

Sportovnější sekce kolem Maňi se rozhodla pro Vás, hospodské povaleče a jiné budižkničemy uspořádat malé sportovně společenské vyžití.
Napsal uživatel zvl dne Út, 09.05.2006 - 20:37

Vaďura v pekle

Vážení kamarádi a přátelé, situace se stává neúnosnou a je potřeba být ve střehu. Proto přináším zpřesňující informace o našem, žel Bohu, již bývalém příteli, známém, manželovi a otci, ZVLakovi.
Napsal uživatel Hampejz dne Út, 09.05.2006 - 08:19