Říjen 2005

Stručná pravidla fotbalu

Pod vlivem posledního veselého kousku páně Hampejze na stadionu během zápasu Synot vs. Dolní Žleb (nebo něco takového), jsem se rozhodl přiblížit všem Maňasům sport, kterému se tento chrabrý muž věnuje. Ano, je to skutečně sport poměrně všední jménem fotbal neboli kapaná, tedy sport, kterému se věnuje ledasjaká lopata od Břestku až po Rio de Janeiro, ale stejně mám dojem, že málokdo zná jeho pravidla opravdu dokonale. Proto jsem se rozhodl, že vám kapanou, neboli fusec, jak my znalci říkáme, alespoň v krátkosti přiblížím.
Napsal uživatel Dula dne Po, 31.10.2005 - 10:34

Stín podezření

Včera jsem viděl sokolníka. Všude kolem je dnes mlha a padá dolů jako malé mrštné kapky, dokonce to je dobře vidět. Ing. König a Dr. Hampala dlí i s rodinami na chatě v Beskydách. Babinský za nimi jede svojí hodnou. Vlastně hondou. Tím by se již mohla zdát míra šílenství završena, to ale zdaleka ještě není všechno.
Napsal uživatel Lipan dne Čt, 27.10.2005 - 13:59

Hooligan na Baníku

Ačkoliv jsem se zařekl, že už nikdy s Hampejzem na žádný fotbal nepudu, jelikož je to nuda, postával jsem v sobotu před pátou znovu před stadionem. Co víc, měl jsem šálu 1.FC Slovácko kolem krku a těšil jsem se dovnitř!
Napsal uživatel zvl dne Út, 18.10.2005 - 11:33

Low-endové míchané nápoje aneb eintopf špiritus

S blížícím víkendem jsem se v odpoledním klidu jal trochu zavzpomínat a možná tím dát trochu inspirace na nastávající dny volna. V tomto článku se hodlám věnovat low-endovým míchaným nápojům, jejich účinkům jsme se spolu s úhlavním kamarádem Náměstkem oddávali dlouhou řadu večerů na domovské stanici, dnes už zaniklém Sanny baru.
Napsal uživatel chatra dne Pá, 07.10.2005 - 13:39

Plamenco žárotrubná milá

Rozjařen grilovaným vepřovým kotletem dostal jsem chuť podělit se s Vámi o další kus z mé básnické tvorby.
Napsal uživatel tap dne St, 05.10.2005 - 23:03