Srpen 2005

Tvá lebka je mojí hranicí

Minulý týden, (tak jako již pomalu minuly prázdniny), ukázal krásně, že bez kanálů to na tomto světě nepůjde. Vody se valí, kanály stíhají, a pouze krysičky tak mívají trable. Kanály televizní na nás valí zase své pořady. Tu problémové, tu naopak krásné.
Napsal uživatel Lipan dne Út, 30.08.2005 - 13:11

Big brother tě sleduje, Otmar Oliva běduje

Známý sochař Otmar Oliva z Velehradu, pravděpodobně prožívá tyto dny krušné chvíle. Jeho dcera Terezie Olivová se totiž přihlásila do reality show "Big Brother". To je pro nábožensky založeného člověka asi trochu silná káva.

Dcera známého sochaře, silně věřícího katolíka a bývalého disidenta Otmara Olivy, který se proslavil tím, že vyzdobil ve Vatikánu osobní kapli Jana Pavla II, se přihlásila do reality show "Big Brother" a byla vybrána.

Napsal uživatel zvl dne Po, 29.08.2005 - 09:53

Epitaf

Groouuughhhhhhhtřm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dzcsss... Dzsrcssss! Třssss... Dzrsssc.... Trřrřrřszcccssssssssssss................. Trm, drm, durrrrrmmmm, durrrmmmmmmm! „Dobrý, držíto, můžem jet dál.“ „Ok, jedem“
Napsal uživatel Hampejz dne Út, 23.08.2005 - 23:59

Cesta k Protinožcům 1

Díl první

Než jsme se rozhodli vstoupit do svazku manželského, říkali jsme si, že ještě jednou někam vyrazíme. Někam, kde jsme ještě nebyli. Za exotikou. Tak jsme využili pozvání našeho kamaráda Ladi a vybrali Austrálii.

Jelikož cesta na opačnou stranu zeměkoule něco stojí, uvažovali jsme, jak si tam něco přivydělat. Volba padla na hledání drahokamů. Konkrétně safírů a drahých opálů. Zdál se to být geniální plán.

Napsal uživatel ps dne Po, 22.08.2005 - 11:03

Koncert na řece

Staňa Hampala zve ctěné čtenářstvo Maňi na ojedinělý kulturní zážitek
Napsal uživatel Hampejz dne St, 17.08.2005 - 12:34