Únor 2005

Fotbalový hooligan

Před začátkem jarních odvet fotbalové ligy není od věci podívat se na fenomén fandění i z trochu jiné stránky. Chtěl sem svědčit proti pořadatelům, pomalu ze mě udělali viníka a doporučené obsílky mě chodí 1x do měsíce. Snad se pobavíte tak dobře, jako teď už i já. Černě jsou cenzurovány osobní údaje, v místech, kde se dokument špatně oskenoval, jsem to dokreslil, aby se to líp četlo. A v sobotu na stadióně!!! FORZA S+S FOREVER!!!
Napsal uživatel Hampejz dne Út, 22.02.2005 - 15:34

Cirkus Yvoš aneb zvuky z podzemí

Již je tomu mnoho let, kdy na půdě nejen našeho města zněly tu temné, jindy ostré zvuky hudebních nástrojů a hlasivek členů dnes již téměř zapomenuté kapely Cirkus Yvoš.
Napsal uživatel Dula dne Pá, 18.02.2005 - 09:53

Setkání s běžkaři

Sobota podvečer. Za okny tma, na zemi se válí sníh, vzduchem hustě létají kapky deště, prostě počasí, do kterého by člověk psa nevyhnal. Absolvoval jsem tedy horkou koupel, lehl si na gauč a pustil si televizi, když tu mne z mé lenošivé nálady vytrhl zvuk telefonu
Napsal uživatel Dula dne Po, 14.02.2005 - 08:15

Slovácká kantýna – zakládáme Fanclub!!!

Série několika super vydařených jídel a vůbec okolnosti kolem nedoceněného fenoménu Slovácké kantýny mě donutily k velkému rozhodnutí.
Napsal uživatel Hampejz dne St, 02.02.2005 - 15:14