Září 2003

S panem Pipem přes Polsko

díl první: Aneb idiot se do Švédska nedostane ani kdyby se na hlavu stavěl Itinerář akce dle pana Pipa: Z Brna stopem do Švédska, tam si vyhrajeme tučný peníz koncertováním, čiliž sebou vzíti mandolínu a kytaru. Výdělek bude tak obrovský, že pak objedeme celý svět na plachetnici a ještě si budeme po návratu do UHH ledacos dovolit, možná aj babu.
Napsal uživatel xxw dne Út, 30.09.2003 - 12:55

Nedělní chvilka poezie

Od babičky jsem si přivezl litránek burčáku z hroznů, které jsem před týdnem pomáhal presovat. Chutná mi dvojnásob a konečně v sobě nacházím chuť předložit Maňi báseň, kterou jsem před časem sliboval. Okoštujte. 
Napsal uživatel tap dne Ne, 28.09.2003 - 21:54

Skřítci marmeládníci

Když jsem se zhruba před rokem od rozřechtaného pana Kö, na jeho svítící očiska dodneska nemožu zapomenout, na Kači během konzumace piv a nějakých kořalek dozvěděl, že budoucím manželům Anatosenapijemovým jako společný svatební dar zakoupíme stroj na výrobu domácích marmelád, stálo mě to pětikilo a bral jsem to jako skvělý nápad. Leč rok se s rokem sešel a pomalu měním názor.
Napsal uživatel Hampejz dne Po, 22.09.2003 - 14:58

Hygiena nepatří k sexu

Vážená redakce, již delší dobu sleduji Váš plátek a trápí mě, že věnujete malý prostor novinkám ze světa vědy a techniky. Zároveň zahálí rubrika Sexuolog hladí, což nedelá Vašemu magazínu nejlepší reklamu - zatím se prezentujete jako skupinka maskující svou sexuálni hypoaktivitu mohutnou konzumací alkoholu. Chci věřit, ze tomu tak není. Proto jsem se rozhodl - zčásti z nostalgie - že se pokusím obě témata naplnit zprávou o inforamci, která hýbe současným vědeckým světem ... ... zkráceno.
Napsal uživatel kašpe dne Pá, 19.09.2003 - 16:32

Co z toho robátka bude? Rozpad vztahu?

Jakožto nelenící redaktor tohoto serveru Vám přináším několik nových pikošek ze zákulisí našich nerozvážných, leč stále přátel, jež vlézli do chomoutu.
Napsal uživatel Hampejz dne St, 17.09.2003 - 14:54

Kurz finštiny / 2. lekce

V předchozí lekci jsem Vám slíbil, že se příště podíváme na schůzku s děvčetem. Rád nyní svůj slib plním a předkládám Vám soubor nejdůležitějších větných spojení, která za léta své milenecké praxe považuje za nejfrekventovanější náš přítel a známý bonviván Roman S. Babinský. Některé dnešní věty již mají poměrně složitou strukturu, ale ten kdo zvládl minulou lekci, nevysedával po hospodách a řádně se, denně alespoň hodinu, učil, by neměl mít s jejich zvládnutím žádné problémy. Nuže, nezdržujme se a pojďme se společně s naším průvodcem podívat, jak sbalit nějakou pěknou Finku.
Napsal uživatel Dula dne Po, 15.09.2003 - 07:32

DIVOKÁ PLAVBA PO DIVOKÉ ORAVĚ

17. – 20. srpna 2003 kapitán Hampejz + kadet joh.n Letošní dovolenou jsem strávil s člověkem,kterého jste si nedávno zvolili za předsedu Vaší ctěné stolní společnosti. Snad by vás zajímal pohled odjinud na tuto figuru. Mohu vám nabídnout několik postřehů z 1.etapy naší 14 denní anabáze, z jistého úhlu pohledu to byla část nejnáročnější. Tedy to bylo tak …
Napsal uživatel Anonym dne St, 10.09.2003 - 11:50